Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Syn Tomáše Plekance ve filmu: K těmto záběrům ale slavný táta nikdy nedal svolení!

Zdroj: reprofoto IMBD
+ Dalších 7 fotografií
UNIKLO Z TREZORU
Uspěje Lucie Vondráčková (38) aspoň tentokrát! Půl roku před premiérou se totiž objevil dosud přísně utajovaný trailer na její nedávno dotočený film Hotel Limbo, v němž se pokusí o reparát po katastrofálním díle The Perfect Kiss. Ve videu se ukazuje i starší synek Matyáš (7), k jehož účasti otec hokejista Tomáš Plekanec (35) ale podle dostupných informací nikdy nedal svolení.

Upoutávka na film se objevila na nejslavnější filmové databázi světa IMDB, nikdo by si jí ale možná nevšiml, nebýt produkční firmy Luna Studios, která stála i za prvním filmem, jenž režírovala Martina Adamcová (četařka Babinčáková z Tankového praporu).

Tu spoluvlastní Stanislav Dvořák, donedávna věrný přítel Lucie, s níž se ve zlém rozešel, stejně tak ale s Adamcovou a věrným obhájcem zpěvačky a herečky Františkem Vondráčkem.

Myslí si totiž, že mu všichni dluží peníze.

Zase je z ní diblík

Dvořákova firma teaser sdílela, ale evidentně mezi ním a dalšími žádná idylka opravdu neprobíhá, což dokazuje i následující vzkaz.

„Luna Studios se nesprávně uvádí jako vlastník distribučních práv,“ napsala 17. prosince kritiku na adresu společnosti osoba, která má v profilovce fotku Adamcové. Údajně má jít o záložní profil režisérky.

V ukázce se „Vondrajda“ představuje asi na tisíc způsobů. Opět nebude chybět různé pitvoření a diblíkování či koulení očima. Nechybí ale ani Matyáš Plekanec. A právě ohledně jeho účasti ve filmu táta Tomáš prohlásil, že se ho dopředu nikdo nezeptal, jestli se může v Hotelu Limbo ukázat a ještě donedávna žádný písemný souhlas hokejisty neexistoval.

Klučíkovi to každopádně sluší a opravdu to působí tak, že v jeho případě Lucie Vondráčková (38) fungovala jako živý inkubátor, protože Matýsek jako by taťuldovi z oka vypadl. Bohužel je nejzářivějším momentem z celého traileru, zbytek vypadá jako o něco technicky kvalitnější The Perfect Kiss. Pokud se vůbec může něco z teaserů vyčíst, ani tentokrát nebude film soutěžit o Oscary, zato o Zlaté maliny (opak ceny za kvalitu) se možná bude moci směle ucházet…

Související články

Další články