Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Syn Terezy Pergnerové skončil v nemocnici! Měl otřes mozku a otravu alkoholem

Tereza Pergnerová vypadá výborně.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
Rodina

Moderátorka Tereza Pergnerová (47) má za sebou pořádně nepříjemný zážitek, o jaký se postaral její syn Samuel (20). Jak herečka prozradila ve svém podcastovém pořadu O všem? Ovšem!, Sam skončil s otřesem mozku v nemocnici. Aby toho ale nebylo málo, navíc s otravou alkoholem. Pergnerová tak zažila těžké chvilky, kterými si nechce projít snad žádný rodič.

Tereza Pergnerová je maminkou šestnáctileté dcery Natálky a dvacetiletého syna Samuela. Krátce po sobě tak musí řešit radosti i strasti, které děti zažívají při průchodu pubertou. Zatímco u Natálky je složité období poněkud obtížnější, u Samuela bylo klidnějším. Přesto si s ním ale moderátorka zažila své.

"Jeho dospívání ve skvělého spolehlivého muže u něj proběhlo relativně hladce, jak by řekla má dcera – bez hrotů, ale přesto jednu historku hážu do placu," začala Pergnerová vyprávění bláznivé historky ve svém podcastovém pořadu O všem? Ovšem! Její syn totiž zažil nepřijemnou zkušenost s alkoholem.

Samuel se opil

Jak Pergnerová uvedla, Samuel v Rakovníku potkal muže, který na lavičce popíjel alkohol. Syn moderátorky si k němu přisedl a začal poslouchat to, co měl ztrápený muž na srdci. "Soucítil, dotazoval se a utěšoval, ale i popíjel s tímto starším mužem onoho jägermeistra," popsala, co se na lavičce dělo. Samuel však držel s opilým mužem možná až příliš krok, což nebyl zrovna šťastný nápad.

"Poté, co se syn zvedl, rovnou padl k zemi. Otřes mozku, otrava alkoholem, konec příběhu se odehrál v nemocnici na Kladně," vzpomínala na nepříjemné momenty Pergnerová. Samozřejmě, že když se zprávu dozvěděla, byla strachy bez sebe. "Bylo nám z toho tenkrát strašně úzko, ale pořád jsem přesvědčená o tom, že i naši milovaní si musí svůj život osahat, poznat svoje slabiny a mít hlavně právo dělat chyby," dodala moderátorka. Příběh měl naštěstí dobrý konec a Samuel už nikdy nic podobného neudělal.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy