Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Syn Terezy Maxové geny nezapře: Tobias se věnuje modelingu a je podobný nevěrnému otci

Tereza Maxová se pochlubila dospělým synem.
Zdroj: Archiv Terezy Maxové
+ Dalších 7 fotografií
chlouba
Někdejší topmodelka Tereza Maxová (48) se s rodinou natrvalo přestěhovala do Česka už na konci loňského léta. Domov v Monaku, který byl plný luxusu, vyměnila za dům v Nebušicích. Modelka učinila radikální krok především kvůli svým dvěma mladším dětem. Chtěla, aby poznaly českou kulturu. To po nejstarším synovi Tobiasovi (19), který studuje v Londýně, zřejmě nemůže chtít. Za maminkou jezdí totiž jen sporadicky.

Nejstarší Terezin syn Tobias je mamince i tátovi - bývalému tenistovi Frederikovi Fetterleinovi - velmi podobný. V září bude mladíkovi 20 let a už sklízí úspěch na poli modelingu. Není se čemu divit. Z mladého studenta vyrostl velký fešák.

Dlouhá návštěva

Tereza se pochlubila fotkou se synem na svém Instagramu. Nutno podotknout, že Tobias už není malý chlapec, ale dospělý muž. Tereza, která už 23 let vede svou Nadaci pro opuštěné děti, prozradila, že se Tobias občas modelingu věnuje, ačkoliv v Londýně studuje architekturu.

Kvůli pandemii koronaviru se Tobiasova návštěva v Česku protáhla na tři měsíce, z čehož měla radost celá rodina. Tereza už teď u společné fotky podotkla, že jí bude syn chybět.

Bouřlivý rozvod

Tobiase má modelka s bývalým dánským manželem Frederikem Fetterleinem. 8. března 2000 se vzali v Dánsku. Měli i českou svatbu, která se konala v Hotelu Sen v Senohrabech, a své ano si řekli na zámečku Štiřín u Prahy. Ještě téhož roku se jim narodil Tobias.

Tereza ale přišla na manželovu nevěru a v roce 2006 následoval bouřlivý rozvod. Milenkou Frederika Fetterleina byla dánská zpěvačka Saseline Sorensen.

Podle snímků, které Tobias umisťuje na sociální síť, má s tatínkem krásný vztah. Často se s ním fotí a jeho geny rozhodně nezapře.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy