Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Syn Miroslava Donutila je zamilovaný až po uši: Martin vrká s kráskou z Ulice

Martin Donutil a Sára Affašová.
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Mladá láska

Tento pár je zamilovaný až po uši. Syn herce Miroslava Donutila Martin (30) asi půl roku randí s kráskou ze seriálu Ulice Sárou Affašovou (27). Na úterní tiskové konferenci v pražském Divadle Komedie se to jen hemžilo jejich zamilovanými pohledy.

Třicetiletý mladší syn herce Miroslava Donutila Martin se ukázal v úterý 31. srpna na tiskové konferenci v pražském Divadle Komedie. Akce se konala z důvodu představení plánovaných premiér.

Kráska s česko-syrskými kořeny

Vedle Martina Donutila se blýskla jeho přítelkyně Sára Affašová, která momentálně září v seriálu Ulice. Pár spolu randí asi půl roku a jejich zamilovaných pohledů si na konferenci nešlo nevšimnout. Sára má česko-syrské kořeny a v minulosti randila s tanečníkem ze StarDance Michalem Necpálem.

Podle dostupných informací se Martin a Sára měli poznat v souboru Městských divadel. Jak dlouho ale jejich láska trvá není známo. V rozhovoru pro Super.cz pár přiznal, že Sáru v hercově slavné rodině všichni dobře přijali, včetně otce Miroslava. „Absolutně nenamítá, že jsem si našel herečku. Za Sáru je moc rád,” nechal se slyšet Martin, s čímž souhlasila i Sára Affašová, která řekla, že ji všichni krásně přijali.


Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy