Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Syn Rytmuse už není malé miminko: Pyšná Jasmina Alagič ukázala, jak si Sanel hraje

Zdroj: archiv Jasminy Alagič
+ Dalších 10 fotografií
rodinka
Pohledná moderátorka Jasmina Alagič (30) si čím dál víc uvědomuje, že už doma nemá malé miminko. Její syn Sanel, kterého má s rapperem Rytmusem (43), roste jako z vody. Skoro roční chlapeček už si i sám hraje v dětském týpí a maminka je na něj náležitě pyšná.

Jako by to bylo pár dní, co Jasmina Alagič přivedla na svět malého Sanela Syn rappera Rytmuse je přitom už skoro roční chlapeček, který se každým dnem vyvíjí a nepřestává rodiče překvapovat svou šikovností.

Před nedávnem porodila Jasminina sestřenice a snědé krásce s balkánskými kořeny došlo, jak rychle jí syn vyrostl před očima. Zatímco ještě nedávno byl malé miminko, které potřebovalo neustálou péči, dnes už si zvládne i sám hrát a Alagič je na něj nesmírně pyšná.

Manželka Rytmuse na sociální síť sdílela snímek, na kterém si Sanel sám hraje v dětském týpí. „Miluji ten jeho dětský svět. To jsou ty nejkrásnější víkendy. A víte, co ještě miluji? Že si umí sám hrát,“ napsala nadšená Jasmina k fotce.

Sanel Vrbovský

Jasmina Alagič a Rytmus se dohodli na tom, že svého syna nebudou ukazovat a vystavovat na sociálních sítích. Většina jeho snímků je proto focená tak, aby mu nebylo vidět do obličeje. Čas ale běží tak rychle, že jeho rodiče ani nemrknou a Sanel už na Instagramu bude mít vlastní profil. Podívejte se do galerie na to, jak si chlapeček sám hraje.

Související články

Další články