Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Syn Pierce Brosnana vyšel do ulic: Christopher má zjizvené ruce a pokroucený obličej

Syn Pierce Brosnana vyšel do ulic: Christopher má zjizvené ruce a pokroucený obličej
Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
ztracený syn
Na veřejnosti byl po delší době spatřen syn Pierce Brosnana (66), kterého adoptoval během prvního manželství. Christopher Brosnan (46) však spadl do tvrdých drog a podle nejnovějších snímků to vypadá, že se mu stále nedaří se z nich dostat.

Christophera adoptoval Pierce Brosnan v roce 1986. Vzal si ho pod svá křídla i s jeho sestrou Charlotte. Sourozenci byli dětmi Piercovy první manželky Cassandry Harris, která tragicky zemřela v roce 1991 na rakovinu ve věku 43 let. Na stejnou chorobu zemřela i Charlotte, když jí bylo 41, v roce 2013.

Přes všechny trable dostal Christopher možnost pracovat jako asistent režiséra při natáčení Piercových filmů. Jenže spadl do tvrdých drog a vybudoval si závislost na kokainu a heroinu. V roce 2005 se hvězda bondovek Brosnan nechal slyšet, že se synem přerušil kontakt. Byl ztracený a nechtěl si nechat pomoci.

Po patnácti letech, co spolu nemluví, byl Christopher viděn po delší době na veřejnosti. Potuloval se v ulicích Londýna a vypadal opravdu zajímavě. Telefonoval za chůze a měl na sobě troje sluneční brýle. Dvoje na hlavě a jedny za trikem. Měl odhalené paže a na detailních fotkách je vidět, že je má hodně zjizvené. Z čeho, to můžeme jen spekulovat. Rozhodně nevypadal ve formě a jeho pokroucený obličej jasně naznačoval, že Christopher z toho ještě není úplně venku. Pravdu zná ale jen on sám a my můžeme jen spekulovat. Podívejte se do fotogalerie, jak příšerně vypadá.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy