Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Syn Petra Sepéšiho o seriálu Iveta: Dojetí i velké zklamání. Z čeho byl rozpačitý?

Minisérie Iveta: Jak hodnotí syn Petra Sepéšiho seriál o Ivetě Bartošové? Dojetí i rozpaky!
Zdroj: Profimedia, eXtra.cz/Martin Procházka, koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
zpověď

Televize Nova uspořádala v pražské Lucerně premiéru třídílného seriálu Iveta o zesnulé Ivetě Bartošové (†48) a mnoho prvních diváků pěje ódy. Spokojení neskrývá ani Petr Belhocine (36), syn Petra Sepéšiho (†25). Ten ale přiznává i určité zklamání. „Byl jsem z toho rozpačitý,“ řekl eXtra.cz s tím, že povahu táty tvůrci vystihli naprosto přesně.

Petr Sepéši by se divil: Bez Ivety Bartošové by nebyl nikdo?

„Líbilo se mi to, bylo to moc pěkné. Na konci mě to dokone trošku dojalo. Hlavně ta smrt Petra. Když člověk vidí, jak je jeho smrt zfilmovaná, tak je to silně emotivní. Celkově jsem rád, že jsem ten příběh viděl trošku jinýma očima. Bylo to fajn,“ začal své povídání pro eXtra.cz.

Nešlo si ale nevšimnout, že veškerá pozornost v minisérii Iveta se soustředí na zpěvačku Ivetu Bartošovou a její tehdejší pěvecký partner Petr Sepéši je zde prakticky vykreslený jako skoro neschopný umělec, který by bez Ivety neměl šanci se prosadit.

„Na mě to tak trošku působilo. Dá se říct, že jsem z toho byl malinko rozpačitý. Informace o jeho kariéře jsem celý život dostával jiné. Tady ho vykreslili, jako by byl z nich dvou ten podřadný, že by bez ní nic nedokázal. Ale jinak to bylo opravdu pěkné. I na začátku říkali, že je to životní příběh, který se nedá popsat přesně do detailů,“ říká Petr Belhocine.

S Ivetou netvořil pár, tvrdí syn Sepéšiho

„Také tam bylo, jak do táty byla strašně zamilovaná, žrala ho. Ukázali i to, že byl sukničkář a zalítával. A ukazovali, že spolu chodili, že byli skutečný pár. Ale skutečnost byla podle mých zpráv trošku jiná. On to s ní nemyslel vážně,“ tvrdí syn zpěváka, jehož život vyhasl na kolejích příliš brzy.

„Moc se mi naopak líbilo, jak tátu představuje herec Vojtěch Vodochodský. Bylo to skvěle obsazené a celkově milé. V tom, jak Vojta zahrál Petra, jsem se viděl. Ptal jsem se i mámy, jestli byl opravdový, a potvrdila mi to. Jsem úplně stejný. Prudký, co na srdci, to na jazyku, hodně citlivý, k tomu i na holky. Bylo to příjemné vidět ho takového, jaký byl,“ dojímá se závěrem Belhocine.

Na premiéře nechyběl ani syn Ivety Artur Štaidl s její sestrou a Arturovou tetou Ivanou Bartošovou. Na rozdíl od ní se nestranil médií a úsměvy rozdával na všechny strany.

Promotéři Clashe odtajnili další porci bizáru: Sumo zápas, dívčí řežba, kontroverzní Laduška i velké překvapení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy