Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Syn Patrika Hezuckého roste jako z vody: Pyšná maminka řekla, co všechno už Oliver umí

Syn Patrika Hezuckého roste jako z vody: Pyšná maminka řekla, co všechno už Oliver umí
Zdroj: archiv Nikoly Hezucké
+ Dalších 5 fotografií
rodina
Moderátor Evropy 2 Patrik Hezucký (50) je už téměř rok pyšným tatínkem. S vytouženým synkem Oliverem dostal jeho život nový rozměr a s manželkou Nikolou si rodičovství užívají naplno. Rodina je pro oba splněným snem. Chlapečkovi je už 11 měsíců a pyšná maminka se pochlubila tím, co už umí.

Před loňskými Vánocemi se čerstvým manželům splnil velký sen. Manželka moderátora Patrika Hezuckého Nikola porodila zdravého chlapečka Olivera. Z Hezuckého, který se v minulém roce v téměř padesáti letech oženil, se stal hrdý tatínek. S milující partnerkou a synkem tvoří rodinu jako ze žurnálu.

Jak Patrik, tak Nikola Hezucká jsou právě za syna a rodinu nejvíc vděční. Zatímco ještě nedávno byl Oliver malé miminko, dnes už je téměř ročním chlapečkem a pyšní rodiče jsou nadšení z každé nové věci, kterou se naučí.

K oslavě 11 měsíců Oliverka na tomto světě sdílela Nikola roztomilou fotku a pochlubila se, co malý synek už umí. „Oliver má jedenáct měsíců, má 77 centimetrů, přesně 10 kilo, stále 0 zubů a nekonečno radosti. Je to šťastný a spokojený chlapeček, který se celé dny směje. Spinká celou noc, kromě broskví a čočky sní úplně všechno a zkouší první krůčky. Je neskutečně snaživý, a když mu něco nejde, zkouší to pořád dokola, dokud se to nepodaří. Trpělivý brouček,“ napsala rozněžnělá maminka.

Krásné pocity

Podle Nikoly není na světě nic krásnějšího než vidět dítě vyrůstat. „Umí říct táta, máma, ba (badynek), bába, pápá, pá (pálí). Umí paci, paci, pápá a ukázat, jak je veliký. A já jsem na něj pyšná, jak kdyby měl vystudované tři vysoké školy. Je to neskutečný pocit vidět růst vlastní milované děťátko. Nic krásnějšího na světě není. Miluju ho. Nekonečně moc,“ dodala Hezucká.

Rodičovství si Nikola i Patrik užívají naplno a je vidět, že syn je jejich největší chloubou. Na společných fotkách pak působí jako dokonalá rodinka.

Související články

Další články