Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Syn Ornelly Koktové je celý děda! Pořád Svena nesmím pohladit, říká Michal Štika

Zdroj: archiv O. Koktové
+ Dalších 7 fotografií
je to fešák
Ornella Koktová (27) porodila 1. dubna druhého syna, který dostal jméno Sven. Z vnoučka je nadšený také Michal Štika. A maličký je mu velmi podobný. Michal Štika se už těší, až bude moci malého Svena obejmout, zatím to ale nejde.

Sedmadvacetiletá Ornella Koktová (27) porodila přesně na apríla druhého syna. Vedle Quentina tak budou s manželem Josefem Koktou vychovávat druhého malého rošťáka.

"Svenovi přeji hlavně pevné zdraví, krásné dětství a dlouhý život," vzkázal přes eXtra.cz Monika Štiková (47), která nezastírá, že s Ornellou jsou nyní na nože. "Důvod k usmíření s Ornellou to určitě není! Proč? Za ty podrazy, urážky a lži? Úžasně jsem ji vychovala, dala jí nejlepší vzdělání, péči, lásku a obětovala se pro ni. Pak mi zakázali styk s vnukem Quentinem, se kterým jsme se milovali. Nevidím k usmíření důvod," dodala naštvaná stará Štika.

Štika je ze Svena nadšený

To Michal Štika je nadšený. Moc se těší, až bude moci Svena i Ornellu obejmout. Zatím to ale nejde. Ornella rodila císařem a v porodnici panuje přísný režim bez návštěv.

"Bylo to krásný, byli jsme všichni napnutý, kdy se uvolní místo v porodnici a pak to bylo hrozně rychlý. Najednou SMS, že už tam jsou a Sven se narodil, takže to bylo strašně rychlý. S Barčou jsme byli překvapeni, čekali jsme, že až k večeru to bude a najednou 10:45 a bylo hotovo. Ještě jsme ho neviděli, tam nikdo nesmí, jsme v očekávání. Koncem týdne by je měli pustit domů, tak se moc těšíme," uvedl Michal Štika.

VŠE O PORODU ORNELLY KOKTOVÉ NAJDETE ZDE

Související články

Další články