Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Syn o posledních dnech Karla Svobody (†68): Plánoval rozvod a VYDĚDIL MANŽELKU!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 16 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Pokud by to všechno byla pravda, šlo by o hodně překvapivé informace! Redakci eXtra.cz se podařilo získat svědectví syna Karla Svobody (†68), který se zastřelil přesně před dvanácti lety. Petr Svoboda (38) bez obalu tvrdí, že táta měl prý v plánu opustit manželku Vendulu Pizingerovou (45). Jenže už to podle něj nestihl.

„Táta před smrtí navštívil jednoho erudovaného psychiatra a psychologa, aby si s ním pokecal o svých problémech. Tenhle chlap mu řekl, že jeho problémy a pocity jsou existenciální, nikoli psychického původu. Nesouviselo to s nemocí. Každý chlap, který se chystá rozvádět a chce vydědit manželku, což táta chtěl, měl napsanou, ale ještě nepodepsanou závěť, ve které nebyla uvedená, by měl různé nepříjemné pocity. Hrozilo, že po rozvodu nastane mediální Mordor,“ uvedl pro eXtra.cz Petr.

Je pravda, že dva dny před sebevraždou Karla Svobody autor těchto řádků skladateli volal právě kvůli spekulacím o chystaném rozvodu, které se skutečně šířily. Ale jak sám Svoboda, tak jeho někdejší žena Vendula informace rázně popřeli. Sice na redaktora nepůsobili příliš přesvědčivě, ale jejich slova byla jasná.

Petr ale ví své.

Řešil závěť

„Když jsem se s tátou naposledy viděl, tak jsme se radili o tom, co bude dělat, až se rozvede. Říkal jsem mu, že se vrátím ze Slovenska a pomůžu mu to ustát. Dokážete si představit, co by to bylo za mediální hon?“ přidal Petr Klein Svoboda

„Táta řešil notáře měsíc před tím, než se to stalo. Vystoupil z nadace s tím, že se na to nemůže dívat, a řešil závěť, v které (Vendula Pizingerová – pozn. red.) nebyla. Ale nepodepsal to. Bylo to připravené a čekalo to na okamžik, až to podepíše. Naprosto rozumím tomu, že byl v blbém rozpoložení. To by ale byl každý. Ukažte mi chlapa, který se rozvádí a nese to dobře. Dalo se čekat, že by se z rozvodu stal masakr,“ dodal.

Vendula opakovaně jakékoli podobné spekulace o plánech zesnulého manžela ukončit svazek odmítla jako nepodložené.

Související články

Další články