Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Syn Nikol Štíbrové roste jako z vody: Nic roztomilejšího už dneska neuvidíte! FOTO UVNITŘ

Syn Nikol Štíbrové roste jako z vody: Nic roztomilejšího už dneska neuvidíte! FOTO UVNITŘ
Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
Nikol Štíbrová (31) a její syn tvoří báječnou dvojku. Herečka na mateřské jenom kvete a rozkošný Mathias roste jako z vody. Teď se Nikol pochlubila novou fotkou, která vykouzlí úsměv na tváři snad každému!

Nikol Štíbrová si mateřskou užívá plnými doušky. Malý Mathias je její první potomek a herečka si ho náležitě hýčká. Lituje jen jedné věci, a sice že nemohla Mathiase kojit.

"Mates v podstatě nebyl vůbec kojenej. Prostě to nešlo (touhle větou si koleduju o hodně plodnou diskuzi). Jasně, plákla jsem si. Holky, který nemohly kojit, asi ví, že to je fakt nepříjemnej pocit selhání. A hned takhle zkraje," stýská si Štíbrová na Instagramu. Nakonec se s tím ale smířila.

"Pokud je tu nějaká máma, která má pocit, že je o něco míň máma, protože (už/ještě) nekojí, tak NE. Není to tak. Už to vím taky," uzavřela Nikol.

Herečka, která se proslavila rolí v seriálu Pojišťovna štěstí a nyní baví diváky jako součást tria 3v1, se na Instagramu pochlubila novou fotkou s malým Mathiasem. Roste jako z vody a Nikol mateřství také jedině prospívá. Nic roztomilejšího už dneska neuvidíte!

Dominika Mesarošová promluvila o rozšíření rodiny: S partnerem nemají společný pohled na budoucnost

Související články

Další články

Nejnovější kauzy