Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Syn modelky Anety Vignerové Kolečkovi z oka vypadl: Celý tatínek, míní fanoušci

Syn modelky Anety Vignerové Kolečkovi z oka vypadl: Celý tatínek, míní fanoušci
Zdroj: koláž eXtra / IG: @anetavignerova
+ Dalších 13 fotografií
podoba
Matky nosí své děti devět měsíců a ve většině případů se o ně pak další dlouhá léta starají a stejně jsou nakonec často podobní právě tatínkům. Tak je to také se synkem modelky Anety Vignerové (32), malý Jiří totiž svému otci Petru Kolečkovi (36) z oka vypadl.

Modelka Aneta Vignerová si mateřství opravdu užívá a modrookého synka Jiřího vystavuje na sítích tak často, jak jen je to možné. A čím je chlapeček starší a větší, začíná se podobat svému tatínkovi, známému režisérovi Petru Kolečkovi

"Malý Petr na klíně," napsala Dagmar Havlová pod jeden z postů Vignerové. "Taková Petrova miniatura," přidala se Pagáčová Nejsou jediné, které si všimly, že z maminky toho Jiřík moc nepobral. "Celý tatínek," píší fanynky. "Větší podobu po tatínkovi jsem u jiného miminka ještě neviděla," napsala Eva.

Krásná před i po porodu

Českou Miss to zjevně vůbec netrápí a spíš si z toho dělá legraci. "No, po mně moc není," přiznala Vignerová. "Ty dny mají úplně jiný náboj. Už chápu, že mé kamarádky, co mají děti, vypadají mnohem lépe než dřív. Tohle je prostě fakt," pochvaluje si modelka u posledního příspěvku. A je to pravda, opravdu jí to moc sluší!

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy