Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Syn Meghan a Harryho: Hvězdy předpověděly, jaký chlapce ČEKÁ OSUD

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
ASTRO
Vévodkyně Meghan Markle porodila 6. května v 5:26 princi Harrymu syna. I přesto, že jim byla předpovězena holčička, jsou všichni nadšení. Chlapeček se narodil ve znamení umíněného Býka. Bude nejočekávanější dítě roku tvrdohlavé? Nebo bude svými úspěchy těšit ostatní členy královské rodiny? Co tomuto chlapci napsaly hvězdy do osudu? Čtěte!

Královský Býk

Dítě narozené ve znamení Býka bývá mazlivé, veselé a silné. A protože je Býk smyslné znamení, bude i královský potomek prožívat svět hlavně prostřednictvím svých smyslů. Býci milují chutě, vůně, zvuky. Již od dětství milují jídlo. Takže se má Meghan na co těšit a pravděpodobně se vůbec nevyspí. Již od mládí bude princátko praktické, ale co bude z duše nenávidět, jsou pravidla. Královští rodiče je budou muset zavádět pomalu, jedině tak je bude jejich prvorozený syn nějakým způsobem snášet. Proto může mít v pubertě rozepře se svou matkou, která ho bude chtít neustále vést. V neposlední řadě bude potřebovat spoustu lásky a náklonnosti.

Nesnese selhání

Královský syn Meghan a Harryho bude chtít být velmi produktivní a ve všem, do čeho se pustí, efektivní. Bude spolehlivý a bude se snažit nikdy nikoho nezklamat. Selhání a případný neúspěch bude snášet jen velmi těžko. Pokud nebude mít dostatečnou motivaci, do daného projektu se ani nepustí. Svou tvrdohlavost bude brát jako kompliment, protože v této vlastnosti uvidí odhodlání a vytrvalost.

Jaký bude jeho milostný život?

Tato osobnost bude velmi loajálním přítelem. Jeho okruh přátel bude malý, ale opravdový. V partnerství bude hrdý na svou drahou polovičku a bude jí oddaným milencem. Ale svým drahým polovičkám nebude lichotit jen tak. Vždy jim řekne pravdu do očí, i kdyby měla být jakákoliv. Proto bude v jeho milostném životě figurovat více žen, než najde svou životní lásku. Ale protože Býk patří k nejlepším milencům zvěrokruhu, jeho potenciální partnerky si nebudou mít na co stěžovat.

A tady si vyzkoušejte, co tarotové karty říkají o vaší karmické energii. Třeba zjistíte, co stojí v cestě vašemu snu!

Související články

Další články