Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Syn Martina Dejdara se vyloupl v krasavce: Matěj jako by otci z oka vypadl

Martin Dejdar se synem Matějem.
Zdroj: profimedia
+ Další 3 fotografie
podoba

Herec Martin Dejdar (56) se po dlouhé době objevil ve společnosti se svým synem Matějem Dejdarem (22), který jako by mu z oka vypadl. Také si již vyzkoušel malou hereckou roli, nejen po boku otce, ale také dědečka. Ve stopách slavného otce se však nevydává, přesto společně s ním nedávno pomohli dobré věci. Podívejte, v jakého fešáka syn Martina Dejdara vyrostl.

Herec Martin Dejdar se v poslední době několikrát objevil ve společnosti svého fešného syna Matěje Dejdara, který je svému otci velmi podobný. Ještě před vypuknutím koronaviru potkal Matěje úraz, během kterého si zlomil dva obratle, což pro něj znamenalo konec hokejové kariéry, jež byla dříve jeho snem.

Avšak brusle společně s otcem Martinem nedávno opět nazul během hokejového utkání na pomoc obci Hrušky, která byla zasažena ničivým tornádem.

Martin Dejdar se po koronavirovém lockdownu navíc rozhodně nenudí, otevřel rodinný bar, ale také se plně věnuje natáčení seriálu Specialisté.

Martin Dejdar má syna Matěje s manželkou Danielou Dejdarovou, se kterou vychovávají ještě dceru Sáru. S Danielou navíc patří mezi jeden z nejstabilnějších párů showbyznysu.

"Když jsme se s mou ženou poznali, tak vydělávala mnohem víc než já. Měla auto, já neměl nic a nikdo mě neznal. Poznali jsme se v roce 1990, když se dělala jedna z prvních soukromých divadelních produkcí," řekl Martin v Petra show. Později spolu strávili týden v Londýně, kam Martin Danielu pozval a byla ruka v rukávě. "Vzali jsme se za čtyři roky, Matěj se narodil čtyři roky po svatbě v roce 1998 a Sára v roce 2005, když mi bylo čtyřicet."

Související články

Další články