Synovi se nelíbí matčino chování k němu, a tak s ní dál nechce žít! Svého patnáctiletého puberťáka nutí k věcem, které se mu vůbec nelíbí. Rocco si s Madonnou nerozumí tolik jako se svým otcem.

Madonna je navíc velmi přísná matka. Rocca učí disciplíně a málokdy mu něco dovolí. To Guy Ritchie je jako otec naprostý pohodář. Chudák kluk v pubertě musí na slovo poslechnout rozkaz, kdy půjde spát, co bude jíst a s kým se má stýkat.

To už je na skoro dospělého chlapa trochu moc! Je zvláštní, že svého syna vychovává tak tvrdě. Sama totiž přesně tyto věci u svých rodičů nenáviděla!

A ještě po tom všem se Madonna diví, že už to s ní Rocco nemůže vydržet. To je opravdu tak slepá? Po útěku našel útočiště u svého otce v Londýně. U něho doteď zůstává i přesto, že mu soud nařídil trávit vánoční svátky po boku své slavné matky.

Madonna navíc nesnesla pomyšlení, že má Rocco stejné koníčky jako jeho otec. Po rozvodu jejich vztah velmi ochladl a nyní na sebe umí pouze házet špínu. Guy Ritchie se netají tím, že Madonna je úplně vyšinutá. Neustále ji v přítomnosti syna pomlouvá stejně, jako to zase dělá zpěvačka.

Slavná diva Madonna by se měla vzpamatovat a situaci řešit jako rozumný člověk. Raději by se měla Rocca zeptat, co je špatně a proč s ní nechce být.

To, že tuhle situaci řeší u soudu, Rocca ještě víc odradí od toho, aby s ní žil pod jednou střechou.