Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Syn legendárního Kutila Tima skončil v poutech: Zachery Ty Bryan škrtil svou přítelkyni

Syn legendárního Kutila Tima skončil v poutech: Zachery Ty Bryan škrtil svou přítelkyni
Zdroj: American Broadcasting Company (ABC)
+ Dalších 6 fotografií
zatčení
Bývalá dětská hvězda Zachery Ty Bryan (39), který se nejvíce proslavil jako jeden ze synů hlavní hvězdy v legendárním sitcomu Kutil Tim, byl podle webu TMZ v noci z pátku na sobotu zatčen. Sousedé zavolali do jeho domu policii poté, co hercova hádka s přítelkyní přešla ve fyzický konflikt. Seriálový Brad Taylor měl podle svědků ženu škrtit a skončil tak v poutech.

Sousedé měli na Zacheryho Ty Bryana v pátek v noci zavolat policii poté, co si všimli, že ostrá hádka s jeho přítelkyní přešla ve fyzický konflikt. Policisté měli herce naleznout sedícího na zápraží a samotný incident neviděli. Svědci jim ale vylíčili, že dětská hvězda byla agresivní a samotná přítelkyně jim pak potvrdila, že došlo i ke škrcení.

Žena se sama měla pokoušet zavolat policii, hvězda seriálu Kutil Tim jí ale vzala telefon a bránila jí v přivolání pomoci. Přítelkyni se mělo nakonec podařit utéct na bezpečné místo, kde čekala na příjezd mužů zákona.

Zachery Ty Bryan byl zatčen za fyzické napadení, škrcení a za zabraňování kontaktu s policií. Aktuálně by měl být ve vazbě ve vězení Lane County. Identita napadané ženy nebyla s ohledem na citlivost situace zveřejněna.

Rozpad kariéry

Poté, co ztvárnil Brada Taylora v seriálu Kutil Tim, se Zachery Ty Bryan snažil zůstat stejnou hvězdou, jakou byl v dětství. To se mu ale nepodařilo a ve většině filmů i seriálů si zahrál jen malé role. Poslední snímek navíc natočil v roce 2018 poté, co do žádného nebyl 9 let obsazen.

Související články

Další články