Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Syn Johna Travolty by oslavil 28. narozeniny: Jetta v 16 zabilo neštěstí při záchvatu

Zdroj: profimedia
+ Dalších 10 fotografií
tragédie
Psal se leden roku 2009, když John Travolta (66) a Kelly Preston (57) přišli o syna Jetta. Jejich život se rázem proměnil v noční můru každého rodiče. Jett Travolta byl šestnáctiletý chlapec, který už odmalička trpěl epileptickými záchvaty. Kdyby se mu jeden z nich nestal osudným, dožil by se dnes už 28. narozenin.

John Travolta, hvězda legendárního muzikálu Pomáda, si dnes s manželkou Kelly Preston připomíná výročí narození jejich syna Jetta. Ten by se dnes dožil 28 let, kdyby kvůli nešťastné náhodě před 11 lety nepřišel o život.

Jett Travolta byl nejstarším synem slavného hollywoodského páru. Jett byl autista a trpěl epileptickými záchvaty, které mu odmalička ztěžovaly život. Rodiče John a Kelly ale dělali vše pro to, aby mohl žít stejně jako ostatní děti.

Psalo se 2. ledna roku 2009, když Jett během dovolené na Bahamách dostal záchvat, při němž se silně udeřil hlavou o vanu. Chlapci už nebylo pomoci a ve svých 16 letech zemřel. John Travolta s manželkou se k této tragédii, která navždy poznamenala jejich životy, příliš často nevyjadřují.

Bolest

K tragické smrti syna se Travolta jednoho roku vyjádřil při výročí jeho úmrtí, kdy na svůj Facebook dal společný snímek s Jettem. „Říká se, že nejtěžší je ztratit rodiče. Mohu říct, že tomu tak není. Nejhorší je ztratit dítě. Někoho, koho člověk vychovával a sledoval ho růst, koho učil chodit a mluvit,“ napsal tehdy na svůj profil a připsal, že lidé si mají vážit každé vteřiny se svými blízkými a nikdy jim nemají přestat dávat najevo, jak moc je mají rádi.

Související články

Další články