Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Syn Ivety Bartošové se zamiloval: Artur Štaidl ukázal svoji půvabnou partnerku

Syn Ivety Bartošové se zamiloval: Artur Štaidl ukázal svoji půvabnou partnerku
Zdroj: profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Láska
Syn tragicky zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové (†48) Artur Štaidl byl dlouhé roky nezadaný a po jeho boku se neobjevovala žádná slečna. Nicméně to se nyní zřejmě změnilo. Artur na sociální síti ukázal novou přítelkyni a jak se zdá, oba jsou bláznivě zamilovaní.

Už je tomu šest let, co si Iveta Bartošová sáhla na život. Zanechala tady za sebou syna Artura Štaidla, který zanedlouho bude slavit 24. narozeniny. Dlouhé roky to vypadalo, že Artur nevěnuje dívkám příliš velkou pozornost.

Věnoval se kapele, která se před nedávnem rozpadla, pak rozjel netradiční byznys. Catering vodních dýmek mu ale zřejmě vynáší. Krom toho se Artur začal věnovat i fotografování, což mu vcelku jde. Teď to ale vypadá, že do jeho života konečně vstoupila dívka.

Na sociální síti se pochlubil snímkem, kde svoji milovanou drží za ruku. U fotky, kterou sdílela také jeho partnerka, byl napsán komentář "láska". Podle fotek to vypadá, že se Artur s Karolínou vídá už nějakou dobu. Vždy se setkávali v partě kamarádů, a tak je možné, že z nich nejprve byli přátelé a později přeskočila jiskra.

Je dost pravděpodobné, že se v Arturově životě jedná o první velkou lásku, tak snad jim to vydrží a budou si užívat kvetoucí lásky. Jakou kočku Artur klofl, se podívejte do fotogalerie.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy