Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Syn Ivety Bartošové a Ladislava Štaidla nejde ve stopách rodičů. Artur se vrhl do světa nemovitostí

Artur Štaidl přišel za elegána.
Zdroj: extra.cz/Martin Procházka
+ Další 2 fotografie
Nemovitosti

Šestadvacetiletý Artur Štaidl zdědil po zesnulých rodičích Ivetě Bartošové (†48) a Ladislavu Štaidlovi (†75) opravdu pohádkové jmění. I přesto však peníze utrácí s rozmyslem. Po smrti otce mu zůstal byt v pražské Apolinářské ulici a nedávno podle Aha! koupil ještě jednu nemovitost, a to novostavbu v rámci projektu View Spořilov. 

Artur Štaidl se rozhodl vstoupit do světa nemovitostí. Po úmrtí svého otce skladatele Ladislava Štaidla zdědil byt v pražské Apolinářské ulici. Kromě toho si podle informací Aha! pořídil ještě jednu nemovitost.

V září 2021 si pořídil byt v novostavbě v pražských Záběhlicích za 9 025 620 korun. Byt byl postaven v rámci projektu View Spořilov a vzhledem k lokalitě nabízí klidné bydlení. Zda se jedná o Arturův nový byt nebo pouhou investici, to zatím není jisté.

„Na místě, které lze označit za vyhledávanou rezidenční čtvrť, v jejíž blízkosti se vyjímá pestrá občanská vybavenost a služby všeho druhu. Na jednu stranu poklidné prostředí, které jen několik kroků od bytového domu střídají obchody, restaurace, školy, školky, lékař, bankomaty, úřady a mnohé další, co potřebujete ke každodennímu žití,“ stojí na oficiálních stránkách projektu View Spořilov.

Práce mu není cizí

Artur rozhodně nepatří mezi tu mládež, která by zdědené miliony utrácela bezmyšlenkovitě a odmítala pracovat. Naopak, studoval hotelnictví nejdříve na První soukromé hotelové škole v Praze a následně i na Vysoké škole hotelové, jak informoval týdeník Sedmička

V minulosti si vydělávat různě. Dělal barmana, číšníka, prodával vodní dýmky a zpíval i v metalové kapele Behind the Mirror. Na svůj Instagram také před časem napsal: „Aspirující student psychologie.“ 

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy