Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Syn fotografa celebrit, který se oběsil v Tanzanii, promluvil. Z jeho výpovědi vás bude doslova mrazit

Syn se z té tragédie nemůže vzpamatovat.
Zdroj: Facebook.com
+ Další 3 fotografie
Minulý pátek si náš přední fotograf Jiří Blahoslav Bláha (†55) sáhl na život a jeho syn Martin stále nechápe, proč k takové tragédii došlo. Nemůže se vzpamatovat, že jeho milovaný táta se oběsil v Tanzanii, kde si plnil sen a provozoval hotýlek. Teď ale promluvil a ve své dojemné řeči se zastal tátovy přítelkyně Jany. Z jeho slov vám půjde mráz po zádech.

Zatím nikdo netuší, proč si Jiří, který v devadesátých letech patřil mezi naše nejlepší fotografy a fotil třeba s Evou Decastelo (37), vzal život a zanechal tady za sebou truchlící rodinu a přítelkyni Janu, která se všeho kvůli němu vzdala a odešla s ním do Tanzanie.

Jenže do ní se pustil Jiřího kamarád, že se na jeho smrti mohla podílet, že v tom mohla být nevěra, ale o tom nechtěl ani na chvíli slyšet Martin, který se tátovy partnerky zastal, až tím všem vyrazil dech.

„Všem zúčastněným na Facebooku bych chtěl říct, že to, co se stalo, nás asi sebralo všechny a nikdo jsme to nečekali. Stalo se to v Tanzanii a já sám teď nevím, co a jak bude. Je to vše moc složité a v tuto chvíli musím poděkovat všem lidem, kteří jsou přímo na místě a vše zařizují,“ napsal Martin Bláha na sociální síť a tím to nekončilo.

„Ahoj všem, kdo tohle čte, rád bych vám napsal o situaci v Tanzanii, můj táta si vybral odchod z toho světa tímto způsobem. V životě by mě nenapadlo obviňovat z tragédie někoho jiného a už vůbec ne Janu, která se mu absolutně oddala a věřila jeho snům a slibované budoucnosti,“ napsal fotografův syn a pokračoval: „Bohužel to můj táta nedokázal uskutečnit a co hůř, úplně to vzdal. V tuhle chvíli si nikdo nedokáže představit, jaké peklo tam musí prožívat, a Jana má ode mě plnou podporu. Můj táta byl dospělý člověk a toto si vybral sám, je mi to moc líto, ale nikdo za tuhle tragédii nemůže," dodal a na dálku se snaží pomoct ženě, která je na tu celou tragédii sama.

Celá nešťastná situace ohledně sebevraždy se vyšetřuje a nejen jeho syn, ale i celebrity truchlí nad ztrátou člověka, který tolik miloval život, konečně si plnil sny a nafotil fotografie, které kolovaly po celém světě. Proč se Jiří rozhodl k tak hroznému činu, to snad ukáže čas…

Související články

Další články