Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Syn Ewy Farné dostal netradiční jméno: PRVNÍ FOTO a SLOVA po porodu!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 39 fotografií
Už je maminkou
Ewa Farna (25) už je maminkou! V příbramské porodnici přivedla na svět krásného a zdravého chlapečka. Na Instagramu se rovnou pochlubila dojemnou fotografií. Zpěvačka, která je známá tajnůstkářka, prozradila i jméno prvorozeného syna. S Martinem Chobotem (30) vybrali jedno z těch méně tradičních.

Nejostřeji sledovaná těhulka Ewa Farna (25) se stala maminkou krásného a zdravého chlapečka. S manželem Martinem Chobotem (30) prvního syna přivítali na světě v porodnici v Příbrami.

Syn od Farné a Chobota dostal netradiční jméno Artuš, jmenuje se tak po slavném králi. Zpěvačka se už pochlubila i fotkou.

„Před pár dny jsem se stala mámou. Poprosím o respektování tohoto křehkého období pro každou mamku, našeho soukromí i klidu,“ vzkázala na Instagramu. „Jsme zdraví a šťastní,“ dodala.

Zpěvačku teď čeká přinejmenším jeden společný měsíc s miminkem a manželem. O nějakém odpočinku se však mluvit nedá. V létě vyráží na několik letních festivalů, od října se vrací na velkolepé turné.

Související články

Další články