Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Syn daroval svému tátovi vysněné auto, které mu slíbil už v 8 letech. Sledujte dojemnou reakci otce!

+ Další 2 fotografie

Tohle vás rozhodně zahřeje u srdce! Mike King (31) ukázal, jak moc si váží svého otce, když mu koupil na jeho 57. narozeniny auto značky Chevrolet „57 Chevy Bel-Air“, které mu slíbil už v osmi letech. Upřímná reakce jeho otce vás rozhodně dojme.

Roger King (57) je sice nevlastním otcem Mika, ale vychovával ho s láskou, jakoby to byl jeho vlastní syn. Když bylo Mikovi osm let, slíbil tátovi, že na 57. narozeniny mu pořídí auto „57 Chevy Bel-Air“. O 23 let později svému slibu dostál a vy se můžete podívat na překvapenou reakci otce.

Když Roger uvidí synův dárek, neudrží své emoce, rozpláče se a začne svého syna objímat. Dojemné video vidělo už přes 3 miliony lidí.

Roger King vyrostl v chudé rodině mezi sedmi dětmi a vždycky snil o tom, že si bude moci pořídit Chevrolet. Nikdy ale nevěřil, že se mu to splní. Sen mu nakonec splnil syn, který musel několik měsíců pracovat 60 hodin týdně v továrně, aby na takové auto vydělal.

„Můj táta byl pro mě vším, sice to není biologický otec, ale já ho tak beru. V osmi letech jsem mu slíbil, že mu koupím na jeho 57. narozeniny auto. Nikdy jsem na to nezapomněl a konečně jsem mu mohl jeho sen splnit,“ říká Mike, kterého titulujeme na syna roku.

Související články

Další články