Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Syn Dany Morávkové vyvedl do Varů svou lásku: Petr si ji pyšně vedl kolonádou

Syn Dany Morávkové se svou dívkou.
Zdroj: foto eXtra.cz/Jiří Masojídek
+ Dalších 5 fotografií
láska ve Varech

Syn herečky Dany Morávkové Petr již vylétl z hnízda a od rodičů se odstěhoval. Studuje prestižní školu ve Velké Británii, kde také tráví většinu svého času. V rodné zemi se příliš nezdržuje, ale pro příležitost karlovarského festivalu udělal výjimku. Do Varů vyvedl svou první lásku! Redakce eXtra.cz byla u toho!

Herečka Dana Morávková (50) a klavírista Petr Malásek (58) přivedli na svět společně syna Petra (24). Manželé se nedávno museli smířit s tím, že budou sdílet domácnost opět pouze ve dvou, syn totiž vyletěl z hnízda a přestěhoval se do Velké Británie, kde studuje anglickou literaturu a tvůrčí psaní, jak se herečka nedávno pochlubila pro eXtra.cz. "Synovi je už čtyřiadvacet let, neskutečně ten čas letí. Studuje anglickou literaturu a tvůrčí psaní, má to náročné, ale baví ho to," prozradila. Fotky s ním sdílí čas od času na svém Instagramu.

Tento rok Petra čekají promoce. "Byli jsme za ním v Londýně na jeho narozeniny. Nežije tedy přímo v Londýně, studuje v Canterbury, takže za námi přijel. Procházeli jsme se, skoro každý večer jsme byli v divadle a v červenci za ním letíme na promoci," sdělila nám před časem s hrdostí herečka. Jablko nespadlo příliš daleko od stromu a Petr, dá se říci, pokračuje ve šlépějích svých rodičů na uměleckém poli.

Syn Morávkové vyvedl svou dívku

V rodné zemi příliš času netráví, a tak ho rodiče čas od času navštěvují v zahraničí. Tentokrát ale udělal výjimku a do Česka vyrazil v rámci karlovarského filmového festivalu. Vyvedl svou dívku a dvojice si dopřála romantickou procházku po Mlýnské kolonádě. 

Promotéři Clashe odtajnili další porci bizáru: Sumo zápas, dívčí řežba, kontroverzní Laduška i velké překvapení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy