Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Syn legendárního Schwarzeneggera se potatil. Fešný Patrick má tělo samý sval, podlehla mu i Miley Cyrus

Patrick Schwarzenegger jde v tátových stopách, s nevlastním bratrem ale nedokáže vyjít
Zdroj: koláž eXtra.cz/Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
NAROZENINY

Americký herec Patrick Schwarzenegger dnes slaví 30. narozeniny. Díky svému otci, slavnému svalovci a pak politikovi Arnoldu Schwarzeneggerovi, je odmala pod ostrým drobnohledem, on si však jde svou vlastní úspěšnou cestou. Má i několik sourozenců. Jak ale píše web Page Six, úplná rodinná idylka se u Schwarzeneggerů nekoná. V nemilosti je jeho bratr Joseph.

Herec Patrick Schwarzenegger se narodil do slavné rodiny. Jeho otcem je akční hrdina a bývalý guvernér Arnold Schwarzenegger, matka Maria Shriver je zase novinářka a spisovatelka.

Role Patricka Schwarzeneggera

Do hereckého řemesla se pustil po vzoru svého otce i Patrick, který si už v deseti letech zahrál ve filmu (J)elita ze střídačky. Se svým tátou trénoval herectví, pak studoval divadelní obor a zároveň navštěvoval kurzy herectví. V patnácti letech založil vlastní oděvní značku.

U filmů ovšem zůstal a na kontě má řadu natočených snímků. První hlavní roli dostal ve filmu Půlnoční slunce, kde si zahrál po boku herečky Belly Thorne. Skvělý výkon předvedl i v hororu Daniel Isn't Real či ve snímku Ranařky. Zazářil i v minisérii Schodiště, kterou má pod taktovkou HBO.

Patrick Schwarzenegger a Miley Cyrus

Fešák Patrick Schwarzenegger nemá nouzi ani o krásné ženy. Jednu dobu tvořil pár i se zpěvačkou Miley Cyrus, momentálně je však už několik let šťastný po boku modelky Abby Champion. „Myslím, že nejlepší na tom mít ji po svém boku je, že mi vždy fandí. Chce pro mě to nejlepší,“ cituje jeho slova deník People.

Patrick má dvě starší sestry: Katherinu a Christinu. Katherine je úspěšná spisovatelka a šťastná máma dvou dětí. Christina se zase věnuje herectví. V dětství však prošla těžkým obdobím, když jí jako pětileté bylo diagnostikováno ADD. Při studiích dokonce bojovala se závislosti na lécích, které se na tuto nemoc používají.

Sourozenci Patricka Schwarzeneggera

Patrickův mladší bratr Christopher byl dlouho mimo zájem veřejnosti, jeho otec je na něj však náležitě hrdý a často vychvaluje jeho dobré výkony ve sportu, kterému se věnuje ve volném čase. Obdivuhodná byla i jeho proměna z kluka s celoživotní nadváhou ve vyrýsovaného fešáka.

Úplná rodinná idylka se ale nekoná. Sourozenci nemají příliš kladný vztah ke svému nevlastnímu bratrovi a herci Josephu Baenovi, kterého má Arnold z románku s bývalou hospodyní jejich rodiny Mildred Baenaovou.

Arnold Schwarzenneger má všechny své děti rád stejně, mezi sourozenci je to ale jiné, což prozradil zdroj pro web Page Six. „Abych byl upřímný, ostatní děti Joea nemilují. Je to škoda, protože je to opravdu hodný kluk a Arnold se k němu vždy choval jako ke všem svým ostatním dětem – velmi spravedlivě. Ale ať už je to z jakéhokoli důvodu, jeho sourozenci házejí rozpad tátova manželství na Joea.“

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy