Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Syn Agáty Hanychové Kryšpín se podrobil operaci. Lékaři mu museli zastavit růst kosti

Agáta Hanychová se svým synem Kryšpínem Dopitou.
Zdroj: Herminapress
+ Další 4 fotografie
Operace

Agáta Hanychová má za sebou chvíle strachu. Její syn Kryšpín totiž skončil v péči lékařů. Ačkoli podle informací eXtra.cz šlo o plánovanou operaci, ze slov dcery Veroniky Žilkové je zřejmé, že nešlo o nic banálního. Lékaři totiž museli napravit škody, jež způsobila zlomenina, kterou její syn utrpěl ve třech letech. 

Bezstarostné léto Agáty Hanychové je u konce. A návrat do reality byl velmi tvrdý, přestože s tím nejspíš počítala. Její syn Kryšpín se totiž včera musel podrobit plánované operaci. Z jejích slov je zřejmé, že nešlo rozhodně o banální zákrok.

Zastavení růstu kosti

“Je to plánovaná operace po zlomenině stehenní kosti ve třech letech. Takzvané zastavení růstu v kosti,” svěřila se eXtra.cz Hanychová, která na svém Instagramu dovysvětlila, co zlomenina způsobovala.

“Měl zlomeninu a roste mu to tam rychleji. Obdivuju všechny matky, které jsou v nemocnici s dětmi,” dodala Hanychová, která se i v takto citlivé chvíli stala terčem hejtů nekterých svých sledujících. Jedna z nich jí totiž vyčetla, že s Kryšpínem nezůstala přes noc v nemocnici.

Proč nebyla přes noc se synem

Pro ni měla ale Hanychová stručné vysvětlení. “Protože mám druhé dítě a byli jsme tam do teď. Teď je tam jeho otec a já tam pojedu zase v šest ráno. A co je vám do toho,” odpověděla až příliš zvědavé ženě Agáta, která volila i peprnější slova.

Podle našich informací je Kryšpín již po operaci a vše by mělo být v naprostém pořádku. Přejeme mu brzké uzdravení.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy