Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Syn (10) Johna Travolty otevřeně po smrti maminky Kelly Preston: Bojím se, že také odejdeš, řekl otci

John Travolta se svým synem otevřeně mluvil o smrti!
Zdroj: profimedia
+ Další fotografie
Úmrtí

Herec John Travolta (67) byl velmi otevřený, když svému desetiletému synovi Benovi vyprávěl o smrti jeho matky Kelly Preston (†57). Ta zemřela v červenci 2020, dva roky poté, co jí lékaři diagnostikovali karcinom prsu. 

Herec John Travolta se stále ještě vzpamatovává ze smrti své milované manželky, herečky Kelly Preston. Zemřela v červenci 2020 ve věku pouhých sedmapadesáti let, dva roky poté, co jí byl diagnostikován karcinom prsu.

Nedáno se Travolta objevil v talk show Kevina Harta a velmi otevřeně hovořil o smrti své ženy i o tom, jestli o úmrtí diskutoval s jejich desetiletým synem Benem. Kromě toho se také podělil o velmi emotivní diskuzi, kterou se synem jednou vedl. Během jedné jejich společné procházky řekl Ben svému otci, že se bojí o něj přijít. „Řekl mi: Protože zemřela máma, bojím se, že také odejdeš,” podělil se Travolta.

Upřímný rozhovor

„Řekl jsem mu, že je to úplně jiná věc. Ale zároveň jsem věděl, že on vždy ocení pravdu, tak jsem mu pověděl: Nikdo neví, kdy odejde nebo kdy zůstane,” řekl herec dále v talk show.

Herec známý z filmů Pomáda nebo Horečka sobotní noci si vzal herečku Kelly Preston v roce 1991. Kromě Bena má pár ještě jednadvacetiletou Ellu a měli také Jetta. Nejstarší Jett, který by letos slavit už devětadvacáté narozeniny, zemřel v pouhých šestnácti letech. Odmalička trpěl epileptickými záchvaty a při jednom během dovolené na Bahamách se silně udeřil hlavou o vanu. Tuto nehodu bohužel v roce 2009 nepřežil.

Související články

Další články