Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Syn (10) Bena Afflecka zařadil zpátečku a naboural dva luxusní vozy

Syn Bena Afflecka naboural dva luxusní vozy
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
bouračka

O tom, že děti za volant nepatří, se přesvědčil na "vlastní plechy" i hollywoodský herec Ben Affleck (49). Stačila jen malá chvilka nepozornosti a průšvih byl na světě. Podle informací serveru New York Post jeho nejmladší syn Samuel (10) ťuknul auto zaparkované za žlutým lamborghini, v němž si sedl na místo určené řidiči. Kluk za volantem

Slavný herec Ben Affleck se musel pořádně leknout, když fungl nové žluté Lamborghini Urus znenadání nacouvalo do BMW bílé barvy. Za volantem totiž seděl jeho teprve desetiletý syn Samuel. Ten se totiž posadil na sedadlo řidiče zaparkovaného luxusního auta, jenže omylem zařadil zpátečku. Celému karambolu, při kterém naštěstí nedošlo k žádnému zranění, byla přítomna i Affleckova staronová partnerka Jennifer Lopez (52).

Nezlobil se

Ben Affleck ukázal, že není jen skvělým hercem, ale i starostlivým tátou, který svého syna nejdřív zkontroloval, aby zjistil, jestli se mu nic nestalo, a následně ho objal. Teprve poté šli spolu omrknout škody na obou vozech. Podle toho, co uvedl pro TMZ hercův mluvčí, byli všichni účastníci "nehody" v pořádku a nedošlo ani k žádným škodám.

„Když (Samuel) nastoupil do auta, trhlo sebou dopředu a zpět. Máme malý pozemek a auta stojí blízko u sebe,“ citoval server New York Post zaměstnance prodejny, ve které se zdánlivě dramatická situace odehrála. „Všichni byli v pořádku. Vypadali v pohodě a pokračovali v prohlížení. Affleck auta miluje. Doufáme, že zase přijde,“ dodal.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy