Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Sympatická sporťačka Darina Vymětalíková děsí: Přiznala myšlenky na sebevraždu!

Darina Vymětalíková si prošla velmi náročným obdobím.
Zdroj: ČT, Twitter
Na obrazovce je to sice usměvavá profesionálka, ve v osobním životě zažívala Darina Vymětalíková ale okamžiky, které děsí každého rodiče. Její syn Vládík měl po porodu vážné zdravotní problémy a není divu, že se jeho matka po vyslechnutí diagnózy od doktorů málem zhroutila.

„Zakrvácel do mozku a podle CT mozkové kůry měl být navždy postižený ležák. Byla doba, kdy jsem byla úplně vyřízená, přemýšlela jsem o všem – i o sebevraždě. Myslela jsem, že se ze všeho zhroutím," rozpovídala se Darina o těžké životní zkoušce v magazínu DNES.

Navíc to vypadalo, že malý Vládík zůstane navždy slepý a nikdy se nezapojí do kolektivu. To se naštěstí nestalo. „Dneska je z Vládíka normální kluk, co normálně chodí do školy. Lékaři říkají, že medicína jde nesmírně dopředu,“ vysvětluje sporťačka. Zároveň ale dodává, že ne všechny dny jsou tak růžové a její syn stále potřebuje lékařskou péči.

„Vládík má epilepsii, poškozený zrak. Má hadičku z mozku do pobřišnice, která se občas ucpe a musí jít na operaci hlavy. Pak sedíte v Motole a čekáte, s čím se probudí," uzavírá Darina Vymětalíková. Ona i její syn si procházejí složitou cestou, ale bojují velmi statečně!

Související články

Další články