Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Symboly krásy a neúprosný zub času: Takhle stárnou nejžhavější ženy planety

Takhle stárnou symboly krásy. Které zrají jako víno?
Zdroj: Instagram Madonna, Megan Fox
+ Dalších 17 fotografií
Sexsymboly

Byly hypnotické, byly žhavé a byly snem mnoha mužů po celé planetě. Které z ikonických sexsymbolů si drží svou pověstnou krásu doteď a které z nich ohlodal neúprosný zub času k nepoznání? Přinášíme vám sbírku slavných ženských sexsymbolů i s důvody, proč okouzlovaly nebo stále okouzlují tolik mužů.

Jennifer Lopez - Kráska odvedle

Jennifer Lopez (52) získala spoustu fanoušků nejen svými divokými pohyby na pódiu, ale také díky romantickým komediím, ve kterých často účinkovala. Diváci si ji oblíbili pro její personu krásné dívky odvedle s nízkým sebevědomím, která o sobě absolutně netuší, jak nádherná ve skutečnosti je. Tyhle filmy zkrátka fanoušci milují. Jennifer stále patří mezi nádherné ženy, někteří jí ovšem vyčítají plastiky, kterým se podrobuje a o nichž zároveň s oblibou mlží.

Angelina Jolie - Nebezpečná dračice

Angelina Jolie (46) zase muže okouzlovala nebezpečnou dravostí. Na krku hrdě nosila ampulku s krví, v akčních scénách jezdila na koni a kromě neskutečného charismatu z ní sálala i hypnotická maskulinní a výrazně sexuální energie. Během vztahu s Bradem Pittem (57) ale Angie spíše zkrotla a začala se soustřeďovat více na výchovu dětí a charitativní aktivity. Kromě toho výrazně zhubla.

Jennifer Aniston - Žádná fajnovka

Jennifer Aniston (52) je typický prototyp krásky odvedle, neskutečné pohodářky, která má svým způsobem i určitou mužskou energii. Trochu jako byste se bavili s nejlepším kámošem s dlouhými a naprosto dokonalými vlasy. A to se některým mužům velmi líbí. V komediích, ve kterých hraje, si ze sebe nebojí udělat legraci a rozhodně to není žádná fajnová slečinka. Herečce však někteří vyčítají plastiky nebo zálibu v marihuaně.

Megan Fox - Sexy šelmička

Megan Fox (35) byla svého času ztělesněním sexu. Nic se nezměnilo. "Prostě buď žhavá," zněly vždy pokyny režisérů směrem k ní. Nebezpečná sexy šelma, to je persona Megan Fox. Na druhou stranu i sama herečka si v minulosti stěžovala, že ji lidé vnímají jen jako objekt, často ale bývá kritizována za to, že se v této roli naopak vyžívá.

Kim Kardashian - Porn chic

Kim Kardashian (41) lidé pranýřovali často za to, že nic neumí a zdá se jim hloupá. Hvězdu reality show proslavily její ženské křivky, plastiky a extrémní ženskost. Kim se může někomu zdát jako prototyp hloupé blondýny (ovšem s tmavými vlasy). Muži ale naopak její look a´la "jako by z porna vypadla" přitahuje. Kim je však úspěšnou podnikatelkou a aktuálně také studentkou práv.

Britney Spears - Naivní holčička

Pokud mluvíme o hloupých blondýnách, pak právě Britney Spears (39) byla dlouhou dobu považována za jednu z nich. Rádoby naivní kráska si muže získávala především svým až dětským chováním, křehkým hláskem a určitou zranitelností, kterou ale kompenzovala žhavými pohyby na pódiu. Tato persona ji bezpochyby proslavila. V poslední době ale Britney poměrně sešla a roli sexsymbolu už by k ní přiřazoval jen málokdo.

Madonna - Boss lady

Pořádná boss lady, to je Madonna (63). Nebezpečná a muže ohrožující žena, která se nebojí konkurovat ani tomu největšímu "mačovi". Mnoho mužů sice její extrémní mužská energie velké šéfky zastraší, submisivní pánové ale na Madonnu zřejmě svého času ohromně letěli. A proč ten minulý čas? V poslední době slavná zpěvačka už tolik mužských pohledů neláká. Na sociálních sítích sdílí velmi upravované fotky, na kterých se už sama sobě pomalu ani nepodobá.

Související články

Další články