Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Symbol ženství se jí přestěhoval do podpaždí: Eva Feuereislová otevřeně o zdeformovaných silikonech

Eva Feuereislová je hodně vidět.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 5 fotografií
POTÍŽE

Bývalá hvězdička z VyVolených Eva Feuereislová (31) má za sebou spoustu zásahů plastických chirurgů, jeden další ji čeká. A to poté, co se jí pravá ženská chlouba následkem úrazu přestěhovala do podpaždí.

Úraz a stěhování do podpaždí

„Asi před dvěma lety jsem upadla. Občas mě to bolí, ale dávala jsem to. Co se stalo? Utrhlo se mi to. Jak je mám veliké, tak se mi odmrštilo a sval se mi urval. Pravé prso teď už nemám na hrudníku, ale až v podpaždí,“ vysvětluje pro eXtra.cz Eva Feuereislová.

„Spadla jsem prostě na záda a odmrštila se mi koza,“ říká se smíchem lidově.

Eva Feuereislová řešila otok ňadra

„Tenkrát mi to podklouzlo v garážích na pražském Chodově. Byla to rána jako z děla. Myslela jsem nejdřív, že mám zlomenou ruku. Prso bylo do pár hodin oteklé, bylo dvakrát takové než normálně,“ vzpomíná.

Ta teď se chystá na rozsáhlé úpravy svého hrudníku.

„Byla jsem u několika doktorů na konzultaci. Většina mi radila modelaci. Předtím ale budu hlavně potřebovat vyřezat kapsulace, vaziva, takže pak klidně budu moci mít i větší,“ plánuje.

Hrozba rakoviny

A přiznává, že pokud by se do zákroku nepustila brzy, mohl by vyvstat problém.

„Doktor, kterého jsem si vybrala, mi řekl, že mi implantát zasahuje do lymfatických uzlin a že s tím je spojené riziko lymfomu. Bude to za sto tisíc, budou mi šít i utržený sval, udělá mi nižší profil a prsa budu mít blíž u sebe, ale budou i víc do stran, ta plocha bude větší,“ těší se, až už v podpaždí nebude mít nic, co tam nemá být.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy