Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Sylvester Stallone v slzách: Rockymu zemřela milovaná maminka Jackie, slavným věštila budoucnost

Sylvester Stallone v slzách: Rockymu zemřela milovaná maminka Jackie, slavným věštila budoucnost
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
smutek
Oblíbený herec Sylvester Stallone si prochází velmi těžkým obdobím. Představiteli Ramba a Rockyho zemřela maminka, slavná astroložka celebrit Jackie Stallone. Dožila se úctyhodných 98 let. O jejím skonu informoval portál TMZ s odkazem na blízkého přítele rodiny. Okolnosti smrti Jackie jsou neznámé.

Podle blízkého přítele rodiny zemřela Jackie Stallone před pár dny. Co způsobilo její skon je veřejnosti neznámé. Na tomto světě po sobě zanechala manžela Stephena Marcuse Levina, syny Franka a Sylvestera a spoustu vnoučat.

Nejen její synové, ale i sama Jackie byla především v Americe velmi slavnou osobností. Stála za otevřením první dámské posilovny a díky lásce ke cvičení se několikrát objevila i v televizi. Nejvíc však milovala astrologii, o které napsala i knížku a byla astroložkou celebrit.

Svým zálibám se Jackie věnovala až do své smrti a díky častému posilování byla v dobré kondici. Často si na svých sociálních sítích utahovala ze Sylvestera, jehož cvičební pózy na několika fotografiích parodovala.

Ztráta

Sylvester Stallone se nyní musí vyrovnávat s bolestí ze ztráty, jakou naposledy prožil v roce 2012. Tehdy přišel o milovaného syna Sage, který byl nalezen mrtvý ve svém hollywoodském domě. Jackie byla svým dětem velkou oporou a rodina pro ni vždy byla na prvním místě.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy