Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Sylvester Stallone stárne: Přibývají mu šediny, zato z jeho dcer se mužům podlamují kolena

Sylvester Stallone stárne: Přibývají mu šediny, zato z jeho dcer se mužům podlamují kolena
Zdroj: archiv Sylvester Stallone
+ Dalších 9 fotografií
Proměna
Ze Sylvestera Stallonea (74) je už důchodce. Za ty roky pořádně sešel a s přibývajícími vráskami už nic neudělá. Za stáří se ale zřejmě nestydí, protože se hrdě ukazuje se šedinami. Oproti tomu se může pyšnit třemi přenádhernými dcerami. Všechny jeho dcerušky jsou prvotřídní kočky!

Sylvester Stallone je americký herec, který se do povědomí diváků zapsal především rolemi boxera Rockyho Balboy a vietnamského veterána Johna Ramba. Sylvester se stal idolem mnoha dívčích srdcí a pro některé muže se stal vzorem.

Sylvester Stallone stárne

Jenže od dob, kdy byl na vrcholu filmografie, uběhla pořádná řádka let. Sylvester už dávno není ten pohledný hezoun, o kterého každá zavadí pohledem. Herci je už čtyřiasedmdesát let, což není úplně málo. Je v důchodovém věku a roky se na něm podepsaly. Vrásky nezastavitelně přibývají a s tím i šediny. Sylvester si s přibývajícím věkem ale hlavu neláme. Stárne s noblesou.

Přenádherné dcery

Stallone může být navíc pyšný na své tři dcerky, které má s dlouholetou manželkou Jennifer Flavin (52). Sistine, Sophia a Scarlet jsou totiž naprosto dokonalé. Nejstarší Sophii je 23 let. Prostřední dceři Sistine je 22 a té nejmladší Scarlet je pak 18.

Všechny tři jsou neuvěřitelně krásné. Není se čemu divit, když jejich rodiči je herecká ikona 80. a 90. let a nádherná modelka. Jak moc se Sylvesterovi dcery povedly, se podívejte do fotogalerie.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy