Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Sylvester Stallone prodává svou vilu za miliony: Jak bydlel legendární Rocky

Sylvester Stallone prodává svou vilu za miliony: Jak bydlel legendární Rocky
Zdroj:
+ Dalších 22 fotografií
bydlení
Další ze slavných hvězd prodává svůj dům, kde strávil hned několik let. Americký herec Sylvester Stallone (73) chce prodat svou honosnou vilu v Kalifornii, kterou koupil před 10 lety. Do koupě luxusní rezidence investoval více než 4,5 milionu dolarů, dnes na prodeji prodělá. Jak si žil legendární Rambo nebo Rocky Balboa?

Žít jako hvězda by chtěl občas každý a vila, ve které bydlel legendární americký herec Sylvester Stallone, je na prodej. Rezidenci pořídil za 4,5 milionu dolarů, což je v přepočtu na české koruny přes 112 milionů. Dnes svou honosnou vilu chce prodat a z ceny musel slevit o celý jeden milion dolarů. Rezidence v La Quinta v Kalifornii v exkluzivní chráněné komunitě Madison se dá pořídit za 3,35 milionu dolarů, to je přes 83 milionů korun.

Sousedé do zahrady nevidí

Tato skvostná středomořská rezidence je dokonalým úkrytem před ruchem velkoměsta. V patrové vile se může obyvatel kochat vysokým stropem v obývacím pokoji, skvostnou kuchyní, několika ložnicemi, honosnými koupelnami a obrovskou zahradou, na kterou cizí oči nedohlédnou díky křoví a stromkům, které rostou kolem pozemku.

Žádná moderna, Sylvester rád klasiku

Sylvester ve vile vstával na terasu z ložnice a mohl se kochat úžasným výhledem. Hned z jídelny měl přístup na zahradu, kde se mohl jít smočit do bazénu nebo vyvalit na lehátko. Místnosti zdobí velké krby a tady žádnou modernu nečekejte, Stallone si pravděpodobně potrpěl na klasické vybavení. Podívejte se, kde žil představitel Ramba a Rockyho!

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy