Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Sylvester Stallone má tři krásné dcery: O syna ale přišel kvůli zákeřné chorobě

Zdroj: Profimedia.cz, archiv
+ Dalších 14 fotografií
Krutý osud
Na první pohled se může zdát, že má Sylvester Stallone (73) pohádkový život. Úspěšná kariéra, nestárnoucí manželka Jennifer Flavin (50) a tři nádherné dcery. Osud ale zasadil bolestnou ránu i Rockymu. Před sedmi lety mu z náruče vyrval milovaného syna Sagea Stalloneho (†36).

Drsný představitel Rockyho nebo Ramba slaví třiasedmdesátiny. A nepochybně patří mezi herce, kteří u bilancování nad životem nemusejí svých rozhodnutí litovat. Přesto má Sylvester Stallone v srdci bolest, jež ho bude trýznit až nadosmrti.

V roce 2012 přišel o milovaného nejstaršího syna. Sage Stallone (†36) byl tak trochu tatínkův mazánek. Aby také ne, vždyť stál u Sylvesterova filmového vrcholu. S tátou si totiž zahrál v jednom z filmů o legendárním boxerovi Rockym Balboovi. Ztvárnil tam dokonce jeho syna.

Bohužel se nedožil ani čtyřicítky. Když přišli lékaři s diagnózou, veškerá naděje jako by se vypařila. Kornatění tepen podlehl před sedmi lety, letos v květnu by slavil třiačtyřicátiny.

Sylvester sice vždycky najde útěchu u manželky Jennifer Flavin (50), milovaného syna už mu však nic nevrátí. Má s ní nádherné dcery Sophii (22), Sistine (21) a Scarlett (17), kterými se rád nechává doprovázet na červené koberce, kde jsou mu ozdobou. S exmanželkou Sashou Czack (68) měl kromě Sage ještě mladšího syna Seargeoha (40).

Související články

Další články