Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Sylvester Stallone má 74: Legendárního Rockyho a Ramba zdrtila smrt syna

Sylvester Stallone má 74: Legendárního Rockyho a Ramba zdrtila smrt syna
Zdroj: Metro-Goldwyn-Mayer
+ Dalších 10 fotografií
útrapy
Sylvester Stallone, nejvíce známý jako Rocky či Rambo, slaví 74. narozeniny. Jedna z hollywoodských legend a idol 70. a 80. let má sice slávu a spoustu peněz, v životě ho ale potkala i hromada smůly. Největší ránou pro něj je smrt syna Sage, který zemřel ve věku 36 let. Štěstí mu zkomplikovalo i obvinění ze znásilnění, a to i přesto, že vyšetřování nepotvrdilo, že by takový čin skutečně spáchal.

Sylvester Stallone se narodil 6. července 1946. Už odmalička byl jeho život provázen nepříjemnými komplikacemi, narodil se totiž s ochrnutou levou půlkou obličeje. Důsledkem toho měl vadu řeči, kvůli které se mu ostatní děti vysmívaly.

Ve škole Stallone nikdy nijak zvlášť nevynikal, dokonce jich kvůli svému špatnému chování musel vystřídat hned několik. Jeho jedinou skutečnou vášní bylo odmalička kino, do kterého pravidelně chodíval a kde vznikl jeho zájem o herectví.

Po úspěšném dostudování se Sylvester vydal do New Yorku a snil o úspěšné kariéře herce a scenáristy. Zpočátku se mu ale vůbec nedařilo, a protože neměl moc peněz, bydlel v malém pokoji jednoho z tamních levných hotelů. Tam se i nadále pokoušel psát scénáře, o které ale filmaři neměli nejmenší zájem. Aby se nějak uživil, bral za vděk různými příležitostnými pracemi, jako jsou například prodej ryb, pečení pizzy, vyhazovač nebo čistič lvích klecí v zoologické zahradě. Zahrál si dokonce i ve filmu pro dospělé.

Sylvesterova situace se začala postupně zlepšovat a z malých roliček se vypracoval až k hlavní roli ve filmu Páni Flatbushe. Studia navíc začala projevovat zájem i o jeho scénáře. Stallone ani nemrkl a po získání role ve filmu Rocky se stal celosvětovou hvězdou.

Sage Stallone

V roce 2012 veřejnost šokovala zpráva o smrti teprve šestatřicetiletého Sage Stalloneho, syna slavného herce Sylvestera Stalloneho. V červenci toho roku byl mladý talentovaný herec a filmař nalezen mrtvý ve svém domě v Hollywoodu.

Mladý Stallone byl svými blízkými popisován jako mladý citlivý kluk, kterého ale trápily zdravotní obtíže. Jeho smrt dodnes trápí nejen Sylvestera, ale Sageovu matku a jeho tři sestry a jednoho bratra.

Obvinění za znásilnění

Jako by si Sylvester neprošel ve svém životě dost útrapami, když veřejnosti neznámá žena ho nahlásila policii s tím, že jím byla hned dvakrát znásilněna.

Žena, která si nepřála, aby veřejnost znala její jméno, tvrdila, že byla se Stallonem roku 1987 ve vztahu. Prý ji ale téhož roku a následně ještě o tři roky později sexuálně napadl a znásilnil. Proč s tímto tvrzením přišla až o více než 20 let po údajném činu, nikdo netuší, měly ji ale podpořit její kamarádky, kterým se kdysi údajně svěřila. Ty ale nakonec odmítly s policií hovořit.

Následné vyšetřování nepotvrdilo, že by se představitel Rockyho a Ramba znásilnění skutečně dopustil. I přesto, že je oficiálně nevinný, obvinění rozvířilo spekulace v jeho okolí, ve světě filmu a také konflikty mezi ním samotným a jeho blízkými.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy