Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Sylva ze Slunečné slaví 31: Bára Jánová promluvila o depresích a nízkém sebevědomí

Sylva ze Slunečné slaví 31: Bára Jánová promluvila o depresích a nízkém sebevědomí
Zdroj: FTV Prima
+ Dalších 5 fotografií
narozeniny
Populární herečka ze Slunečné Bára Jánová slaví 31. narozeniny. Sestra z Popelkovic rodiny má ale nyní plné ruce práce s natáčením nových dílů. Talentovanou Báru k herectví musel přemlouvat její přítel. Nedávno si nechala na záda vytetovat Malého prince.

Uběhlo deset let od první role Báry Jánové. Za tu dobu česká herečka a dramaturgyně ušla obrovský kus cesty. Ještě před pár lety nebyla pro televizní diváky příliš známou tváří. Kolem televize se ale pohybovala už dříve. Pracovala totiž jako asistentka režie v České televizi. Její bývalý přítel Jiří Mádl ji však nakonec přemluvil k herecké kariéře. Od roku 2010 tak tři roky studovala na Vyšší odborné škole herecké v Praze.

Jánová sdílí své pocity s fanoušky

Bára se často nebojí vyjádřit svůj názor na témata, která hýbou společností. Na svých sociálních sítích tak zveřejňuje příspěvky, jež vždy vyvolají diskuzi. "Na Instagramu se všichni děláme krásnější, šťastnější, bezproblémovější. Mnohým to může způsobovat deprese, pocity méněcennosti, nedokonalosti a nízkého sebevědomí," upozornila již dříve herečka své věrné fanoušky. Samotná Jánová přiznává, že bojuje s vlastními problémy, nedokonalostmi a starostmi. "Všichni se snažíme žít tak, abychom byli šťastní a žili, ne přežívali," zdůrazňuje.

Nedávno své dokonalé tělo ozdobila malůvkou přes celá záda. "Malý princ mě provází životem odmalička. Utíkám k němu, když jsem nemocná, je mi smutno, nebo chci jen chvíli přemýšlet a snít. Vždycky mě obejme, ať se děje cokoli. Je to láska," informovala o svém novém tetování.

Herecká kariéra

Bára Jánová je proslulá jako zlá sestra Sylva z Popelkovic rodiny v televizním seriálu Slunečná, který vysílá televize Prima. Vůbec poprvé se herečka ukázala na televizních obrazovkách v pohádce Vodník a Karolínka z roku 2010. Významnou roli si zahrála ve filmu Probudím se včera z roku 2012 jako studentka Janečková. Tam se objevila po boku Jiřího Mádla.

Kromě filmů ztvárnila postavu v televizním seriálu Doktoři z Počátků. V roce 2015 ji diváci mohli sledovat v Ordinaci v růžové zahradě 2 jako doktorku Nývltovou, která si dříve přivydělávala jako prostitutka.

Související články

Další články