Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Sylva ze Slunečné a 9 tetování: Bára Jánová prozradila jejich tajemství, zajímavá má pod ňadry

Sylva ze Slunečné a 9 tetování: Bára Jánová prozradila jejich tajemství, zajímavá má pod ňadry
Zdroj: instagram/Bára Jánová
+ Dalších 10 fotografií
tetování
Herečka Bára Jánová je milovnicí tetování. S novou zálibou začala teprve před rokem a od té doby není schopná přestat. Představitelka Sylvy Popelkové ze seriálu Slunečná se redakci eXtra.cz svěřila, že každá malůvka pro ni má hluboký význam a kdy si do kůže plánuje vyrýt něco dalšího.

Na hvězdě seriálu Slunečná Báře Jánové byste si tetování jen tak nevšimli. Většina z nich je totiž velmi dobře ukrytá nebo jsou během natáčení schovaná pod oblečením. Herečka ale své fanoušky pravidelně zásobuje novinkami, které si nechala do kůže vyrýt. Spatřit tak na ní mohou fanoušci například relikvie smrti z Harryho Pottera za uchem, molekulu serotoninu nad lopatkou, červeného kroužku kolem zápěstí, Malého prince na zádech nebo manty na lýtku.

Významy tetování

Úplně první malůvku si nechala Bára Jánová vytetovat před necelým rokem. "Moje první tetování byla molekula serotoninu, hormonu štěstí. Mám ráda vědu, a bylo to spojení koníčku a pohledu na život," objasnila herečka. Od té doby se nezastavila a nyní se chlubí celkem devíti tetováními. "Jsou hlavně malá a schovaná. Jen dvě jsou větší," uvedla.

Nejviditelnějším jsou ryby manty obrovské. Ty lze spatřit na jejím lýtku. "Sdružují se jen na určitá období a pak svoje kámoše opustí a plavou životem dál. Nic není věčné, ať chceme, nebo ne. Ale jak všichni dobře víme, konec je vždy začátek něčeho nového," prozradila význam tohoto tetování Bára. Největším tetováním je ale její poslední, a to Malý princ, který pokrývá celá záda. "Malý princ mě provází životem odmalička. Utíkám k němu, když jsem nemocná, je mi smutno, nebo chci jen chvíli přemýšlet a snít. Vždycky mě obejme, ať se děje cokoli," uvedla Bára už dříve.

Tetování, které jen tak někdo neuvidí, je například číslo 42, ukryté pod levým prsem. Číslem se inspirovala v knize Stopařův průvodce po galaxii. "Je to odpověď na otázku života, vesmíru a vůbec. Mám to číslo ráda, takže je i pod tím pravým, ale v binárním kódu,“ sdělila.

Je to závislost

"Teď si chci dát od tetování pauzu. Dám tělu na nějakou dobu odpočinek. Uběhl rok od mého prvního tetování a za tu dobu jsem jich stihla devět. Je potřeba brzdit. Jakmile člověk jednou začne, tak je to jako závislost,“ směje se sympatická brunetka. Herečka ale nad svými malůvkami na těle uvažuje a nenechá si bezmyšlenkovitě rýt do kůže. "Počkám, až přijde zase něco pro mě hlubokého, abych si to vytetovala. Všechny náměty, které jsem chtěla, už na těle mám," ukončila.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy