Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Sweetiemarket oznámila tvrdý rozchod: Otec mého dítěte mě podváděl, mám důkazy!

Sweetiemarket a Edvinas: Rozchod, podvod, nevěra!
Zdroj: Foto Sweetiemarket
+ Další 4 fotografie
Instanews

Influencerka Sweetiemarket (23) oznámila, že už není se svým manželem. Edvinas měl youtuberku podvádět. Celé tvrzení doložila Markéta i screenshoty, které uveřejnila na svém Instagramu. Všechny najdete v naší galerii. Jsou tu Instanews.

Sweetiemarket po rozchodu

Zdá se, že pohádce je konec. Influencerka Sweetiemarket (23) oznámila na Instagramu ve stories rozchod se svým manželem. Edvinas jí měl i podvádět, což youtuberka doložila i screenshoty. Ty najdete v naší galerii.

Jasmina Alagič o rodině

"Rodina je nedotknutelný chrám," má jasno Jasmina Alagič (32). "Zadaný muž a zvlášť pak ten s rodinou by měl být pro ostatní ženy absolutním tabu. Neexistuje aktuální ani bývalá rodina. Jak jednou rodinu má, tak ji má. Tečka," podělila se o svůj názor krásná moderátorka.

Patricie Pagáčová na místě činu

"Zpět na místě činu. Tentokrát však o dva členy víc. Bibi a Čolka," napsala Patricie Pagáčová (32), která sdílela srovnávací fotku. Na jedné je čerstve zasnoubená, na té druhé, aktuální, je už s miminkem.

Jitka Boho vybízí k třídění

Modelka Jitka Boho (29) se nalíčila v barvách odpadu. Ráda totiž třídí. Modrá symbolizuje papír, zelená sklo, žlutá plasty...jak se vám kombinace na očích líbí?

Související články

Další články