Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Švýcarská ostuda na MS: Hokejisté nejprve předváděli pohlavní styk, následně vyhořeli s USA

MS v hokeji 2022: Švýcaři předváděli před zápasem USA pohlavní styk
Zdroj: Profimedia.cz
Ostuda

Debakl švýcarských hokejistů na mistrovství světa ve Finsku začal ještě před samotným zápasem ve čtvrtfinále. Když reprezentanti helvétského kříže nastupovali na ledovou plochu, útočník Marc Miranda přistoupil ke svému spoluhráči a vulgárním gestem předstíral sex. Švýcaři následně prohráli s USA 0:3 a museli si zabalit kufry, přestože předtím obsadili první místo v základní skupině. Dá se navíc očekávat, že gesto, které se stalo hitem sociálních sítí, bude mít dohru.

O menší skandál se na mistrovství světa postaral švýcarský útočník Marc Miranda. Když se spoluhráči čekal na nástup na ledovou plochu v útrobách stadionu, jeho reprezentační kolega Andrea Glauser, který stál před ním, se sehnul, aby si zřejmě upravil něco na bruslích. Miranda toho hned využil a přistoupil k němu zezadu.

Následně začal útočník předstírat sex, což zachytily všudypřítomné kamery, nainstalované v chodbě stadionu. Video se následně dostalo na Twitter, kde se stalo hitem. Zatímco některé hokejové fanoušky Mirandovo divadélko pobavilo, jiné diváky, zejména příznivce švýcarského týmu pobouřilo, ne-li rozzuřilo.

Švýcaři nedali ani gól

Reprezentanti helvétského kříže totiž v následném utkání s USA totálně vyhořeli. Přestože v základní skupině opanovali skupinu A se ziskem 20 bodů a nastříleli v sedmi zápasech celkem 34 gólů, ve čtvrtfinále nenašli recept na skvěle chytajícího amerického brankáře Jeremyho Swaymana.

Ten podle oficiálního portálu IIHF pochytal všech třiatřicet švýcarských střel na bránu a zaskvěl se čistým kontem. Jeho spoluhráči pak Švýcarům nadělili tři branky a poslali je domů hned v úvodním kole vyřazovacích bojů. Pro reprezentanty helvétského kříže tak jde o pořádné zklamání, protože se suverénními výsledky ve skupině byli v mnoha očích jasnými adepty na zlatou medaili. Místo toho ale odjeli se sklopenou hlavou a také s dalším skandálem na krku.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy