Britský Daily Mail přinesl šokující informace o útěku zamilované dozorkyně a syrského uprchlíka. Hassan Kiko se v roce 2010 dostal do Evropy, kde se čtyři roky živil jako kadeřník jednoho curyšského salónu.

Ve Švýcarsku ale znásilnil patnáctiletou dívku a byl odsouzen na čtyři roky vězení. Svůj trest si začal odpykávat v listopadu roku 2014.

Ve stejném vězení, kde si Hassan odpykával svůj trest, pracovala dozorkyně Angela. Než potkala Hassana, žila poklidným rodinným životem.

Ve stejném roce, kdy nastoupil násilník k výkonu trestu, se dozorkyně vdávala za Vasila Magdica. V kriminále ovšem mezi Angelou a Hassanem přeskočila jiskra a dozorkyně se po třech letech rozvedla. Už dřív Vasil podezříval krásnou Angelu z nevěry a měl pravdu. Tři měsíce po svatbě ho Angela definitivně opustila.

Manžel Angely prozradil deníku Daily Mail, že na své manželce pozoroval zvláštní změny. Přestože vyznávala katolickou víru, doma si předčítala z Koránu, zajímala se o arabskou kulturu a dopisovala si s nějakým mužem, který jí psal arabsky. O překlad musela Angela vždy žádat svou nejlepší kamarádku, protože ona sama arabsky neuměla.

Angela jednoho dne vzala rodinné BMW a pustila se do velké akce. Na svobodu násilníkovi dopomohla díky tomu, že jako dozorkyně měla v base docela velké možnosti. Pak nasedli do BMW a zmizeli. Teď se dvojice ukrývá nejspíš někde v Evropě a jediným vodítkem k nim je vůz poznávací značky ZH 528 411.

Kolegové, kteří s Angelou pracovali, si ničeho podezřelého nevšimli. Neumí si vysvětlit, že hodná křesťanka totálně zblbla do násilníka z jiné kultury. Spekuluje se o tom, že dvojice míří do Itálie. Kde ale opravdu jsou, to nikdo neví.