Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Svůdník Richard Gere stárne s grácií. I na prahu sedmdesátky je pořád fešák!

Richard Gere je pořád fešák!
Zdroj: twitter.com/profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Hollywoodský trhák Pretty Woman zná snad každý. Velmi bohatý muž se zamiluje do prostitutky a dá se říct, že jí snese modré z nebe. A pohádky je konec! Richard Gere (67) byl lamač dívčích srdcí a snad každá ho chtěla mít po svém boku. Od dob kultovního filmu už uběhlo 26 let a hollywoodský herec se trochu změnil. Zestárl ale s grácií a pořád je to kus!

Film Pretty Woman je nesmrtelný. Krasavec a boháč Richard Gere se zamiluje do prostitutky Julie Roberts. Několikrát se málem rozejdou a občas se něco zkomplikuje, protože jsou každý z jiné vrstvy, ale nakonec má tahle pohádka dobrý konec. Láska prostě vítězí!

Před 26 lety bylo Richardu Gerovi něco málo přes čtyřicet a oslnil všechny ženy a slečny. Každá záviděla Julii Roberts, že potkala takového krasavce, který je ještě k tomu v balíku.

Od dob filmu ale uběhly už skoro tři desítky let, ale Richard Gere je pořád velmi šarmantní a pohledný muž. A dokonce má po svém boku pořádnou kočku. Jeho blondýnka Alejandra Silva je o 33 mladší a pochází ze Španělska. Sice by mohla být spíše jeho dcerou, ale moc jim to spolu sluší. Je vidět, že Richard vedle ní mládne a je plný optimismu.

Stále je pořádný svůdník, srší z něj sexappeal a rozhodně nevypadá jako typický důchodce, který si chce užívat v bačkorách u televize. Připomenout si ho můžete už dnes večer po štědrovečerní večeři ve filmu Pretty Woman. Podívejte se, jak fešák Gere vypadá nyní.

Související články

Další články