Film Pretty Woman je nesmrtelný. Krasavec a boháč Richard Gere se zamiluje do prostitutky Julie Roberts. Několikrát se málem rozejdou a občas se něco zkomplikuje, protože jsou každý z jiné vrstvy, ale nakonec má tahle pohádka dobrý konec. Láska prostě vítězí!

Před 26 lety bylo Richardu Gerovi něco málo přes čtyřicet a oslnil všechny ženy a slečny. Každá záviděla Julii Roberts, že potkala takového krasavce, který je ještě k tomu v balíku.

Od dob filmu ale uběhly už skoro tři desítky let, ale Richard Gere je pořád velmi šarmantní a pohledný muž. A dokonce má po svém boku pořádnou kočku. Jeho blondýnka Alejandra Silva je o 33 mladší a pochází ze Španělska. Sice by mohla být spíše jeho dcerou, ale moc jim to spolu sluší. Je vidět, že Richard vedle ní mládne a je plný optimismu.

Stále je pořádný svůdník, srší z něj sexappeal a rozhodně nevypadá jako typický důchodce, který si chce užívat v bačkorách u televize. Připomenout si ho můžete už dnes večer po štědrovečerní večeři ve filmu Pretty Woman. Podívejte se, jak fešák Gere vypadá nyní.