Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Svůdník Cristiano Ronaldo. Postelí mu prošla žhavá modelka i slavná anglická herečka. Lásku našel u krásné prodavačky

Cristiano Ronaldo našel štěstí u Georginy.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 16 fotografií
Přítelkyně

Cristiano Ronaldo vždy patřil nejen k nejlepším fotbalistům, ale i k nejkrásnějším a nejedna fanynka by dala cokoli jen za pár minut strávených po boku legendy. Ovšem už roky mají smůlu. Cristiano již několik let chodí s Georginou Rodriguez (30), s níž dohromady vychovává pět dětí. V minulosti randil několik let například se žhavou ruskou modelkou Irinou Shayk (38) nebo s anglickou herečkou Gemmou Atkinson (39), jak napsal web Ranker.

Legendární útočník Cristiano Ronaldo už v úterý nastoupí za Portugalsko na evropském fotbalovém šampionátu proti Česku. Bývalá hvězda Manchesteru United či Realu Madrid dokáže zářit nejen na fotbalovém hřišti, ale i v osobním životě. Jeho náručí prošlo mnoho krásných žen, ovšem jeho srdce si již od roku 2016 drží Georgina Rodriguez. Ještě před ní ale CR7 vystřídal celou řadu žhavých krásek.

Jordana Jardel

Brazilská modelka Jordana Jardel byla Ronaldova velká láska. Byla také první žena, s níž se fotbalista objevil na veřejnosti. S Jordanou chodil během svých začátků ve Sportingu Lisabon. Dívka je sestrou jeho tehdejšího spoluhráče Maria Jardela.

Gemma Atkinson

S anglickou herečkou a moderátorkou Gemmou Atkinson chodil Ronaldo krátce během roku 2007. Poprvé se setkali na zápase Manchesteru United, jak píše web Ranker. Dvojice si užívala společné chvíle, ovšem jejich vztah ztroskotal stejně rychle, jako začal.

Irina Shayk

S krásnou ruskou modelkou a Victoria’s Secret andílkem Irinou Shayk se Ronaldo poznal v roce 2010 na natáčení reklamy pro Armani Exchange, krátce nato začal jejich románek. O svém vztahu příliš nemluvili, ovšem v průběhu pěti let se objevovali bok po boku na společenských akcích i na romantických dovolených. Vypadali tehdy jako nejzamilovanější pár. V roce 2015 však došlo k rozchodu ze strany Iriny, která prý nedokázala překousnout, že Ronaldo píše zprávy různým ženám po celém světě.

Osudová Georgina

Předtím, než potkal Georginu, měl krátce randit také třeba s prominentkou Paris Hilton nebo s influencerkou Kim Kardashian.

S krásnou Argentinkou Georginou se Ronaldo poznal během nákupů v madridské pobočce Gucci, kde pracovala jako asistentka prodeje. Od roku 2016 jsou spolu a vychovávají dohromady pět dětí. Dvě porodila sama Georgina, tři zbylé má Ronaldo z předchozích vztahů, jak napsal web People.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy