Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Svůdné zrzky i dráždivé blondýnky: Nejžhavější fotky krásek a jejich (ne)úspěšné vlasové kreace

Zdroj: Profimedia / Koláž eXtra.cz
+ Dalších 13 fotografií
Zrz jí sluší
Byly to ikony devadesátek. Jsou to sexsymboly dnešního dne. V galerii najdete čtyři sexy zrzky minulosti a tři nejžhavější zrzky současnosti. A my vám přinášíme jejich svlečené fotky. Vypadají lépe zrz, anebo blond?

Christina Hendricks

Americká herečka Christina Hendricks (45) zazářila v hororu Oni 2: Noční kořist. Kráska s velkými přednostmi byla zvolena nejžhavější ženou světa. Muži ji obdivují pro její bujné poprsí a ženy zbožňují Christinin cit pro módu. Krásná zrzka je ale hlavně oceňovanou a extrémně talentovanou herečkou.

Julia Roberts

Sexsymbol devadesátých let Julia Roberts (53) si vyzkoušela blond už ve filmu Pretty Woman. V tmavých vlasech se Julia ukazuje málokdy, protože ví, co jí sluší. Na své zrzavé vlasy je pyšná, kudrlinky si teď ale rovná. Svlečenou uvidíte každopádně Julii málokdy.

Emma Stone

Zrz jí sluší! Emma Stone (32) je oblíbená hlavně svým "holka od vedle" image. Herečka je rozený chameleon, ve filmech se ukazuje s nejrůznějšími barvami vlasů. Mužům se líbí a patří k nejžhavějším zrzkám této doby.

Nicole Kidman

Nicole Kidman (53) je od přírody zrzka, už dlouho se ale sexy herečka známá z filmu Moulin Rouge barví na blond. Ve filmech se nebojí odhalovat ani v pokročilém věku a vypadá stále skvěle.

Gillian Anderson

Ikona devadesátých let, Scullyová z Akta X, herečka Gillian Anderson (52), se stala blondýnkou už dávno. Na sex-appealu jí to neubralo. Rusovláska se stala módní ikonou pro mnoho žen a dívek a muži ji dřív prostě milovali.

Kate Winslet

Americká herečka Kate Winslet (45), známá jako Rose z Titaniku, se nebojí ani těch nejodvážnějších rolí. Ve filmech se svléká často a každou roli se snaží vypilovat a dát jí vše. Do Kate byly zamilované stovky mužů a jejich srdce si krásná zrzka získává i po letech.

Lindsay Lohan

Známá herečka a provokatérka Lindsay Lohan (34) s blond neustále koketuje. Rebelka, která se kdysi prezentovala jako naivní holčička, se neváhala dokonce svléknout pro časopis Playboy. Pro ten si nasadila blond paruku a zvěčnila se s akty ve stylu Marilyn Monroe

Související články

Další články