Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Svůdné ženy bojují proti rakovině prsou

Pin-up Power 2021
Zdroj: Pin-up Power 2021
krásný kalendář
Krásné ženy a dívky se rozhodly, že pomohou v boji s rakovinou prsu. Vznikla také sada úchvatných fotek. Pomoci onkologicky nemocným pacientům můžete i vy.

Ženy a dívky vyznávající pin-up styl se rozhodly nafotit kalendář a ukázat v něm, že každá žena je krásná. Ať je to modelka s ideálními křivkami nebo žena s nadváhou nebo se prostě jen jako žena nenarodila.

Pin-up není jen móda, ale lehce se stane životním stylem. Dámy používají dobovou kosmetiku, češou si stylové účesy nebo nosí podvazky a korzety. Nejen za šaty a doplňky v americkém stylu 40. a 50. let utrácejí nemalé částky. Často k nelibosti svých partnerů. Ale že i tato vášeň může pomáhat dokazuje nástěnný charitativní kalendář Pin-up Power 2021, který nafotilo šestnáct českých "pinupek". Na fotografiích najdete ženy zachycené v různých zákoutích Prahy, nechybí Národní divadlo ani Karlův most.

Koupí kalendáře přispíváte celou částkou přímo na transparentní účet Aliance žen s rakovinou prsu, která pomáhá onkologicky nemocným pacientům, zároveň se věnuje prevenci a zastupuje české onkologické pacientky v mezinárodních strukturách. Jak kalendář můžete získat? Najděte si ho na Pinuppower.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy