Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Svůdné Robinsonky Nicol a Petra si jsou šíleně podobné, ale diváci mají jasno: Ty jsi ta nejhloupější

Kterou Robinsonku si diváci oblíbili?
Zdroj: instagram
+ Dalších 99 fotografií
Protože momentálně běží v televizi druhá řada Robinsonova ostrova, tak to samozřejmě některým divákům nedalo a začali srovnávat jednotlivé soutěžící z první řady s těmi z druhé. Nejvíce se diskutuje o Nicol Gremplewské (25) a Petře Paluskové (25). Obě dvě si jsou totiž neskutečně podobné. Lidé ale mají jasno. Jednu blondýnku nemohou ani cítit, za to tu druhou si velmi oblíbili. Tak která upadla v nemilost?

V první řadě drsné reality show Robinsonův ostrov byla silikonová nádhera Petra Palusková téměř nepřehlédnutelná. Všem pánům se doslova podlamovala kolena, když při jedné ze soutěží playmate spadl vrchní díl plavek a její umělé čtyřky se draly na svět.

Jenomže to je asi tak všechno. Petra nejenom diváky uchvacovala maximálně svým vzhledem a u toho to také skončilo. Častokrát totiž obdařená Robinsonka působila velmi hloupě a byly i chvíle, kdy místo toho, aby se vzchopila, tak začala fňukat.

Od začátku bylo jasné, že je nejslabší článek. Možná proto si také lidé myslí, že je velmi podobná Nicol, kterou ostatní soutěžící druhé řady považují za velmi slabou. Na rozdíl od Petry fanouškům ostrova přijde Nicol jako milé a velmi sympatické děvče, které možná nemá tolik fyzické síly, ale hloupá rozhodně není.

Takže v duelu Petra Palusková versus Nicol Gremplewská je jasnou vítězkou alespoň u diváků pohledná fitness trenérka Nicol. Souhlasíte?

Související články

Další články