Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Svůdná vdova: Andrea Pomeje 6 týdnů po smrti Jiřího (†54) ukazuje luxusní tělo

Zdroj: Martin Šebesta
+ Dalších 26 fotografií
galerie
Pokud to někde nahoře Jiří Pomeje (†54) vidí, mohl by být pyšný. Jeho manželka Andrea (30) šla do bodýčka a nafotila se tak, že nejeden chlap významně zahvízdá a pozdvihne obočí.

I když byla smrt manžela, s nímž už skoro rok nežila, pro mladou dýdžejku zdrcující, život musí jít dál. A tak na chvíli odhodila smutek a postavila se před foťák kamaráda.

„Martin Šebesta je skoro už můj dvorní fotograf. Dělali jsme spolu několik focení včetně toho odvážného do Playboye a mám k němu stoprocentní důvěru. Tentokrát jsme udělali session jen tak, bez nějakého vážnějšího účelu. Při profesi, kterou se živím, je ale třeba mít aktualizované portfolio fotografií,“ řekla eXtra.cz ovdovělá kráska.

I když za poslední dva roky pózovala v ateliéru skoro v desítkách případů, přesto přísahá, že si focení nijak nezamilovala. „Pořád jsem nesvá. Pro foťák jsem se nenarodila, nemám to ráda, ale vím, že je to potřeba,“ krčí rameny Andrea Pomeje.

Andy se kromě víkendového hraní po klubech věnuje i moderování v rádiu, veškerý volný čas pak tráví s pětiletou dcerou Aničkou a přítelem Petrem Plačkem.

Související články

Další články