Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Svůdná těla pod kombinézou: 5 nejkrásnějších ledových královen startujícího MS v biatlonu

Zdroj: Profimedia/Archiv P. Fialkové/Instagram D. Wiererové
+ Dalších 6 fotografií
Biatlon
Biatlon je jedním z nejoblíbenějších zimních sportů, kdy i ženská kategorie se těší velké sledovanosti ze strany mužů. Dost možná v tom kromě sportovních výkonů hraje roli i fakt, že má biatlon velké zastoupení krásných žen, které by si z fleku mohly střihnout roli modelky. Není tak divu, že se každý rok vyhlašuje Miss biatlon, kde přední příčky pravidelně okupují i české závodnice. Redakce eXtra.cz pro vás vybrala pět nejkrásnějších biatlonistek současnosti, které se zúčastní Mistrovství světa v biatlonu 2021 ve slovinské Pokljuce. To startuje již dnes a potrvá až do 21. února.

Eva Puskarčíková

Nelze začít nikým jiným než Miss biatlon z roku 2019 Evou Puskarčíkovou (30). Česká biatlonistka sice ve svém sportu nepatří k absolutní špičce, přesto má dva výrazné zářezy na pažbě v podobě dvou bronzových medailí ze závodů Světového poháru. Nepostradatelnou pak zůstává pro českou reprezentaci, se kterou vybojovala loni bronz na mistrovství světa v Anterselvě. V roce 2019 se provdala za Lukáše Kristejna, manželství ale mělo jepičí život, a tak je nejkrásnější česká biatlonistka opět volná.

Dorothea Wierer

Když Puskarčíková opanovala Miss biatlon, porazila právě Dorotheu Wierer (30), která byla žhavou kandidátkou na vítězství. Wierer dostala do vínku nejen krásu, ale i obrovský sportovní talent. Krásná Italka má dva bronzy z olympiády a celkem deset medailí z mistrovství světa, přičemž tři z toho jsou zlaté. Pánové si ale na pohlednou závodnici mohou nechat zajít chuť. Od roku 2015 je šťastně vdaná za Itala Stefana Corradiniho.

Paulína Fialková

I Slovensko se má v biatlonu rozhodně čím chlubit. Pravděpodobně nejkrásnější zástupkyní našich sousedů je Paulína Fialková (28). Slovenka nikdy nesbírala nejvyšší umístění, její forma ale s věkem roste, a tak se v roce 2018 umístila na skvělém šestém místě Světového poháru. Paulína má mimochodem ještě mladší, neméně pohlednou sestru Ivonu (26), která se také věnuje biatlonu.

Flavia Barmettler

Světovou pozornost na sebe čím dál víc strhává Flavia Barmettler. Dvaadvacetiletá švýcarská biatlonistka je zatím na začátku své kariéry, do budoucna je ale velkým příslibem. Nicméně dříve než sportovními výkony upoutala svou exotickou krásou. I proto byla jedním z objevů Miss biatlon.

Elisa Gasparin

Švýcarsko ukazuje, že nemá nouzi o pohledné biatlonistky. Za jednu z nejkrásnějších žen zimního sportu je považována Elisa Gasparin (29). Švýcarka sice nikdy nezaznamenala výrazný úspěch, nicméně se v roce 2014 dokázala probojovat na olympiádu v Soči. Mimochodem, Gasparin to bez make-upu sluší pravděpodobně ještě víc než s ním.

Související články

Další články