Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Svůdná Slovenka hraje v Milenkách nenasytnou manželku, v minulosti se dokonce svlékla do naha

Zdroj: Instagram / Facebook
+ Dalších 12 fotografií
Foto uvnitř
V seriálu Milenky hraje právničku Zuzanu. Krásná Slovenka Gabriel Marcinková (31), která se v seriálu poměrně často odhaluje při postelových scénách, ale v minulosti ukázala ještě víc, například v thrilleru Karla Janáka Důvěrný nepřítel.

Krásnou Slovenku Gabrielu Marcinkovou mohou diváci také znát jako výstřední sestřičku ze seriálu Doktor Martin, nyní exceluje na českých obrazovkách v seriálu o osudu čtyř kamarádek Milenky Gabriela ztvárňuje právničku Zuzanu, která se s manželem snaží o dítě. Zatím však marně a z partnerského sexu se pomalu začíná stávat "hon na dítě". Proto se Zuzaně občas zasteskne po vášnivém vztahu s jiným mužem. Její kráse málokterý odolá, a tak jistě nebude tak těžké manželovi občas zahnout

Jako vášnivá žena se Gabriela představila i ve filmu Důvěrný nepřítel režiséra Karla Janáka Tam si zahrála manželku Vojty Dyka (33) a střihla si nahou scénu ve vaně. Nutno říct, že Gabriela má opravdu svůdné křivky, které rozpálí nejednoho muže. Slovenka je ale v reálném životě šťastně vdaná za hudebníka Martina Mihalčína.

Na záběry z filmu Důvěrný nepřítel se podívejte v galerii.

Související články

Další články