Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Svůdná Píšťalka snad nestárne! Jak vypadá Eva Vejmělková 30 let po natáčení Básníků?

+ Dalších 16 fotografií
básníci
Evu Vejmělkovou (49) si všichni pamatují jako půvabnou Píšťalku z filmu Jak básníkům chutná život, kde hlavu zamotala Pavlu Křížovi (57). V osmdesátých letech byla považována za sexsymbol a právem by za něj byla považována i dnes. Podívejte se do naší fotogalerie, jak v současné době vypadá.

Kdo by neznal sérii filmů o Básnících. Mladého Pavla Kříže jakožto nesmělého poetu si omotala kolem prstu ve snímku Jak básníkům chutná život Eva Vejmělková. Snímek z roku 1987 režíroval Dušan Klein. Píšťalka byla považována za jednu z nejhezčích představitelek.

Od Básníků se pak hraní už moc nevěnovala. Nyní se po dlouhé době objevila na veřejnosti a vypadá báječně. Rok před padesátkou si tak může dovolit odvážný výstřih a postavu jí může závidět kdejaká mladá holka, přitom je to od uvedení Básníků do kin už 30 let. Vejmělková zářila štěstím a stala se tak důkazem, že i v pozdějším věku můžete být sexy.

Mohlo by vás zajímat

Další články