Svůdná moderátorka televize Nova má chlapečka: Jaké jméno dala synovi?
Krásná moderátorka TV Nova Tereza Juščíková (30) se stala maminkou. Porodila krásného syna, který dostal zajímavé jméno. Radostnou novinu Juščíková oznámila prostřednictvím Instagramu.
Moderátorka televize Nova Tereza Juščíková zažívá nejkrásnější dny svého života. Juščíková, která se objevuje ve Snídani s Novou, oznámila radostnou zprávu prostřednictvím Instagramu
„Netřeba slov,“ napsala Juščíková k fotce malého pokladu. Syn se narodil v neděli 19. srpna a dostal jméno Maxmilián.
Velkou radost z narození syna zažívá také tenisový trenér Tomáš Janda, který je otcem miminka. Miminko se narodilo dva roky po svatbě.
Michael je manipulátor, tvrdí Aneta ze Survivoru. Po zradě ho vyškrtla ze svého života
Související články

Poslední natáčení Aničky Slováčkové. Na place byla jen pár dní před smrtí, na fotkách byla samý úsměv

Karlos se mocně plácl přes kapsu: Lelu po porodu zahrnul luxusem, prsten za 100 000

Nadšený tatínek Karlos: Lela je ještě v nemocnici, on už přemýšlí o dalších dětech

Dcera Miroslava Hanuše má druhé dítě: Z prvního porodu si odnesla trauma
